Z filmu Batgirl sme dostali prvý náhľad na kostým Barbary Gordon

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Batgirl odhaľuje svoj kostým

Leslie Grace, hviezda pripravovaného filmu Batgirl, zverejnila kostým, ktorý bude obliekať jej postava. Po dlhom čase uvidíme postavu Barbary Gordon vo filmovej podobe. Naposledy sa totiž objavila v snímke Batman & Robin z roku 1997, na ktorú by veľa ľudí (vrátane hercov, ktorí sa tam objavili) najradšej zabudlo. Tam si ju zahrala Alicia Silverstone.

Rovnako by sa po takomto čase mohol v snímke objaviť aj Robin. Potvrdené to ešte nebolo, ale na jeho postavu sme dostali náznaky prostredníctvom nedávnych záberov z nakrúcania. Objavil sa tam po boku svojho mentora Batmana. Rovnako sme dostali aj pohľad na nový kostým temného rytiera, ktorého si v tomto filme zahrá Michael Keaton.

Batman, komisár Gordon aj záporák

Rolu Batmana si zopakuje po 30 rokoch, odkedy sa naposledy objavil v snímke Batman sa vracia od Tima Burtona. Pripravovaný film The Flash predstaví vo filmovom svete DC koncept viacerých vesmírov a tak tu uvidíme aj dve verzie Brucea Wayna. Posledný raz sa v tejto úlohe objaví Ben Affleck, čo nedávno oficiálne potvrdil v rozhovore.

Potvrdené je tiež to, že sa do role komisára Gordona (ktorý je aj otcom superhrdinky) vráti J.K. Simmons. Obsadený bol aj Jacob Scipio, zatiaľ sa ešte nevie akú rolu tam stvárni. Záporáka si zahrá Brendan Fraser a malo by ísť o postavu menom Firefly.

Prvý náhľad na kostým

Herečka hlavnej role teraz na svojom Instagrame zdieľala fotku z pripravovaného filmu od DC. Je tam jej postava Barbary Gordon prvý raz v kostýme. A musíme povedať, že je značne vydarený! Veľmi vhodne je spravený podľa komiksovej predlohy, hlavne zo série The Batgirl of Burnside.

Film vedie režisérska dvojica Adil El Arbi a Bilall Fallah. Scenár k nemu napísala Christina Hodson, ktorá pripravila filmy ako Bumblebee alebo Birds of Prey. O deji zatiaľ nič nevieme, preto je vždy skvelé, keď sa nám odhaľujú akékoľvek detaily. Po prvých záberoch z nakrúcania teraz dostávame z filmu Batgirl aj jej kostým.

Vraj nás čaká zábavná jazda

Film bude produkovať Kristin Burr, ktorá podobnú pozíciu zastávala napríklad pri minuloročnej Cruelle. Tá hovorí, že nás zavedie na odlišnú stranu Gothamu a pripraví pre nás zábavnú jazdu. Scenár od Christiny Hodson má podľa nej veľké čaro. Tak sme zvedaví, čo si pre nás pripravia v snímke, ktorá zatiaľ v nešpecifikovaný dátum dorazí priamo na streamovaciu službu HBO Max.

Ako sa vám pozdáva kostým Batgirl? Poznáte ho aj z komiksovej predlohy alebo ide pre vás o nové stvárnenie? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -