V sieti kín CINEMAX si budete môcť užiť Pánsku jazdu s filmom Black Adam

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pánska jazda s filmom Black Adam

Dwayne Johnson prichádza ako superhrdina do kín už počas tohto týždňa a vy si ho budete môcť vychutnať medzi prvými. Iba od siete kín CINEMAX prichádza Pánska jazda s filmom Black Adam. Môžete byť nielen prvými divákmi, ale navyše si film užiť na rozľahlom plátne, ktoré tieto kiná ponúkajú.

K tomu sa vám pridá aj jedinečný zvuk Dolby Atmos. Kvalitný priestorový zvuk istostne oceníte počas akčných scén, o ktoré vo filme podľa DC komiksov istotne nebude núdza. Takto si ho budete môcť užiť už v stredu, 19. septembra.

Dwayne Johnson ako (anti)hrdina

Takmer 5000 rokov po tom, čo získal nadľudské sily egyptských bohov – a následne bol uväznený – je Black Adam (Dwayne Johnson) oslobodený zo svojej hrobky a je pripravený konať v zmysle svojej jedinečnej formy spravodlivosti v modernom svete.

Svoje sily však bude musieť dokázať aj proti skupine Justice Society of America, ktorá je pripravená ho zastaviť. V nej sa po prvý raz v tomto filmovom svete predstavia Atom Smasher (Noah Centino), Hawkman (Aldis Hodge), Cyclone (Quintessa Swindell) a Doctor Fate, ktorého hrá nestarnúca legenda bondoviek Pierce Brosnan.

Black Adam Justice Society of America
Zdroj: dc.fandom.com

Vezmite kolegov a kamošov, čaká vás nejedno prekvapenie

„V jeden vybraný večer pripravujeme špeciálnu predpremiéru filmu, ktorá je určená primárne pre mužov. Vezmi kolegov, kamošov, brata či otca na Pánsku jazdu a užite si skvelý večer v kine. Pri príchode vás bude čakať malé prekvapenie v podobe welcome drinku a občerstvenia a v neposlednom rade skvelý film, ktorý uvidíte ako prví. Akcia sa koná niekoľkokrát ročne. Pánska jazda je podujatie od 18 rokov.“ uvádza oficiálna stranka podujatia.

Okrem drinku a občerstvenia však na divákov čakajú aj ceny od partnerov, ktorými sú Angry Beards, Jameson, Captain Jack, Slovakia Chips či KitKat. Skvelé odmeny bude možné získať aj prostredníctvom tomboly, ktorú pre vás pripravili.

Black Adam Pánska jazda
Zdroj: CINEMAX

Možnosť vyhrať auto Kia Niro!

To stále nie je posledným prekvapením, ktoré pánska jazda s filmom Black Adam prináša. Vďaka jej návšteve máte jedinečnú možnosť zapojiť sa do súťaže a získať automobil Kia Niro na víkend. Stačí k tomu fotografia vstupenky z tejto akcie. Detailné pravidlá súťaže nájdete na https://www.cine-max.sk/akcie/panska-jazda.

CINEMAX tak prináša jedinečný zážitok, ktorí môžete zažiť iba v ich kinách. Zoberte svojich priateľov či kolegov a staňte sa prvými, kto na Slovensku uvidia najnovší akčný film Black Adam. Jeho veľkolepú akciu si môže užiť na veľkom plátne so špičkovým zvukom, navyše vás k nemu čakajú welcome drinky, darčeky od partnerov, tombola a v neposlednom rade skvelá atmosféra.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -