Plánuje veľký návrat? Táto postava z Logana by sa chcela ukázať v budúcich Marvel filmoch

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dafne Keen ako X-23 aj v MCU?

Logan bol veľmi zaujímavým, dojemným filmom, ktorý sa plnohodnotne rozlúčil s postavou Wolverina. Jedna z dôležitých vecí na ňom je, že sa tam objavila herečka Dafne Keen ako X-23, respektíve Loganova dcéra Laura Kinney. S úspechom, ktorý s tým prišiel, sa chystal aj spin-off film, ktorý by sa zameral primárne na ňu.

Režisér James Mangold dokonca prišiel až do štádia, že začal pracovať na scenári. Plány sa však zmenili a Disney odkúpilo štúdio 20th Century Fox. Tak prebrali práva aj na všetky postavy od Marvelu, ktoré dovtedy štúdio vlastnilo. Charaktery postupne plánujú priniesť do svojho filmového vesmíru, akým spôsobom to ale bude, to vôbec nevieme.

x-23 scenár
Zdroj: cosasdesuperheroes.wordpress.com

Loganova dcéra rozhodne súhlasí

Nedávno sa však v rozhovore pre portál Comicbook rozhovorila o svojej postave Laury. Chválili ju za jej skvelé predvedenie vo filme Logan a to veru právom. Všetci sme milovali ako túto postavu stvárnila. Ak by to bolo iba na nej samotnej, rada by si postavu zopakovala aj pre Marvel Cinematic Universe. Povedala k tomu iba jednoznačné:

„Áno, určite, na 100 percent!“

Zdroj: comicbook.com

Pripravovaný scenár bol pútavo dramatický

Všetci by sme radi opäť videli Dafne Keen ako X-23. Ako sa zo štúdia rozhodnú je však veľmi otázne. Ničmenej, Craig Kyle, ktorý pracoval na scenári k filmu Thor: Ragnarok, sa tiež k snímke vyjadril. Taktiež totiž pracoval na scenári k spin-offu s Loganovou dcérou a vysvetlil, akým spôsobom by sa dej uberal:

„Vieme, že tie decká boli vytvorené a testované. Chcel by som, aby sme mohli povedať viac o príbehoch z komiksu. Laura povedala, že zabíjala ľudí. Zlých ľudí. Hromada ľudí, ktorých X-23 zabila, boli naozaj zloduchovia, ale zabila aj niekoľko detí. Zabila aj celú skupinu novinárov. Myslím, že by malo istú silu pozerať ako prechádza týmito hrôzami bez schopnosti nespraviť ich alebo ich zvrátiť.“

A k tomu dodal ešte aký tip príbehu chcel prostredníctvom chystaného filmu prerozprávať:

„Keď už je voľná a prešla si, čím si prešla, jediná cesta ako by mala šancu na lepšiu budúcnosť je, aby vystopovala životy tých, ktorí zostali a boli ovplyvnení činmi, ktoré bola donútená spáchať. Čelila by rodinám, ktoré stratili otcov. Sirotám a všetkým, ktorí boli zasiahnutí jej hrozivými činmi. Čelila by im po jednom a ak by sa dostala na koniec cesty bez toho, aby bola sama zabitá, videla by veci aj z druhej strany. Dali by sme ju na túto cestu za spásou. Myslím, že by to volo skutočne formujúce pre túto postavu.“

Logan
Zdroj: twitter.com

Scenár by teda podľa talentovaných tvorcov vyzeral naozaj vynikajúco a bez pochýb by nám priniesol podobnú dávku emócií ako Logan samotný. Mangold nám ukázal, že dráma môže v tomto svete skvele fungovať. Preto by bolo skvelé, ak by si Marvel zobral z tohto scenára aspoň niečo. Keď už je aj titulná herečka za to všetkými desiatimi.

Myslíte si, že by sa mohla Dafne Keen ako X-23 objaviť aj v MCU? Radi by ste ju tam uvideli popísaným spôsobom? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -