David Tennant a Catherine Tate sa vracajú do Doctor Who. Kedy a kde ich uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

David Tennant a Catherine Tate späť v Doctor Who

Po celej rade dohadov a rôznych neoverených informácií to prinieslo BBC verejne. David Tennant a Catherine Tate sa vracajú do seriálu Doctor Who. Správa bola oznámená iba krátky čas po tom, čo sme spoznali nového držiteľa kľúčov od TARDIS. Na budúci rok sa vráti aj pán času, ktorý ich odovzdal už pred 12 rokmi.

Herci sa objavili ako Desiaty Doctor a jeho spoločníčka Donna Noble vo fanúšikmi obľúbenej a kritikmi výborne prijatej ére známeho sci-fi. Práve vtedy ho viedol Russell T. Davis, ktorý sa teraz vracia do rovnakej úlohy. Prezradil, že bude nakrúcať nové scény, ktorých sa máme dočkať v roku 2023.

doctor who seria
Zdroj: pinterest.ie

Paralelný svet? Sen? Flashback?

Spolu s britskou stanicou, ktorá mimochodom v tom roku oslavuje svoju storočnicu, vydal aj oficiálne vyhlásenie. V ňom uviedol:

„Sú späť! Vyzerá to nemožne – najprv oznámime nového Doctora, potom starého Doctora, spolu s úžasnou Donnou, čo sa to do pekla deje?? Možno pôjde o chýbajúci príbeh. Alebo paralelný svet. Alebo sen, alebo trik alebo flashback. Jediná vec, ktorú potvrdím je, že to bude veľkolepé. Ako inak, keď sa dve naše najväčšie hviezdy stretnú v boji, aký sa ukáže raz za život.“

Nepovedali na ako dlho

Nič viac nám nechcú prezradiť, nepovedali, či pôjde o štandardné epizódy alebo samostatný špeciál. Avšak veľké podozrenie je, že to bude mať čo dočinenia s faktom, že seriál na budúci rok oslavuje 60. výročie. Pri ňom je absolútne namieste, ak sa vracajú predošlé stvárnenia postavy.

Doctor by bol teda len logickým a jasným prípadom. Avšak komplikovanejšia je Donna. Veľmi dobre si pamätáme, že jej musel vymazať spomienky, aby zachránil jej život. Jej rodinu musel varovať pred tým, že ak si na neho niekedy spomenie, znamená to jej koniec. Ako sa teda môžu stretnúť? Ako sa Catherine Tate vráti do Doctor Who?

Nový Doctor Who Ncuti Gatwa
Zdroj: whatculture.com

Krátko po novom Doctorovi

To je rozhodne vec, na ktorú si počkáme. Sme zvedaví, ako to celé zapadne aj s novým, v poradí už 14. Doctorom. Herečka Jodie Whittaker už totiž neskôr v tomto roku odovzdá regeneračnú energiu ďalšej osobe. Novým Doctorom sa stal škotsko-rwandský herec Ncuti Gatwa, okrem iného držiteľ ocenenia BAFTA za seriál Sex Education.

Ste radi za tento návrat? Ako si myslíte, že sa Donna objaví v seriáli? Myslíte si, že bude mať 10. Doctor viac priestoru alebo je všetko len pre špeciál k výročiu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: radiotimes.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -