Trailer na animák Digman! od Andyho Samberga ukazuje úplne iný zvrat na dobrodružstvá podobné Indiana Jonesovi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Digman!

Comedy Central po dlhom čakaní zverejňuje trailer na ich animovaný seriál Digman!. Jeho autorom, okrem toho, že nahovoril hlas hlavnej postavy, je Andy Samberg. Dobre ho môžeme poznať vďaka Saturday Night Live, seriálu Brooklyn 99 alebo parodickej kapele Lonely Island. Práve na ich sociálnych sieťach zdieľal prvú ukážku, ktorú následne priniesla aj stanica, na ktorú dorazí 22. marca.

Po prvých záberoch sa očakávalo, že pôjde o dobrodružstvá podobné ako tie, ktoré zažíva Indiana Jones. Tak je to však len na samotnom začiatku. Odvážny hrdina popri strihu na exotické lokality hovorí o tom, ako neverí na žiadne kliatby skrývajúce sa v starých hrobkách. Pri tom však archeológ nachádza starý predmet, ktorý ho rýchlo vyvedie z omylu.

Zničený archeológ je späť v akcii!

Strihom sa dostávame o 10 rokov ďalej, keď je Rip Digman prepustený z múzea Smithsonian. Celé dni leží na gauči a mastu nerobí nič. Vášeň k remeslu ho však nikdy neopustila, navyše sú hľadači pokladov v tomto svete akýsi celebritami. Tak je opäť čas, aby sa vybral do sveta s mladou archeologičkou s hlasom Mitry Jouhari.

Čaká ich celosvetová misia, kde sa bude hrať o čas (aj doslova, slovná hračka cielená), čítať neprelúštiteľné mapy, čeliť púšti aj mrazu. A vylúčené nie je ani stretnutie s pápežom. Samozrejme pritom prídu na plán na ovládnutie sveta zloduchom v steampunkovej vzducholodi.

digman!
Zdroj: animationmagazine.com

Cameo si dá nejedna celebrita

Vidno, že pôjde o komický náhľad na tento akčno-dobrodružný žáner, stále však s bláznivými nápadmi (a obrazmi). Za projektom stojí nielen Samberg, ale aj jeho dlhoročný spolupracovník Neil Campbell. Práve on je autorom väčšiny spomenutého Brooklynu či šou Comedy Bang! Bang!

Veľkým lákadlom sú však aj hlasy, ktoré budeme počuť. Cameo si strihnú Harvey GuillénKirby Howell-BaptisteJane LynchKyle MooneyDaniel RadcliffeMaya Rudolph či režisér Edgar Wright. Z Brooklynu si spoluprácu zopakuje aj s Melissou Fumero (Amy). Stálym postavám hlasy prepožičajú Tim RobinsonDale Soules (Orange Is The New Black), Guz Khan (Army of Thieves) či Tim Meadows (Goldbergovci).

Ako sa vám páčil trailer na seriál Digman!? Pobavila vás akási paródia na žáner, ktorý definuje Indiana Jones? Tešíte sa na toto svetové dobrodružstvo? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -