Autor filmu Gravity bude po novom režírovať film o známej príšere

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jonas Cuarón nemusí byť tak známy, ako jeho otec Alfonso, to však nemení nič na jeho úspechu. Bol totiž spoluautorom aj jeho veľkého hitu Gravity. Teraz je v jednaniach ohľadom réžie vlastnej snímky. Film by mal pojednávať o známej príšere z folklóru.

chupacabra
Zdroj: najky.

Film o príšere od Cuaróna

K chystanému projektu pripraví aj scenár, ale ten nebude úplne jeho. Pretvorí materiál, na ktorom už v minulosti pracovali Marcus Rinehart, Sean Kennedy Moore a Joe Barnathan. Skúsení autor do neho ale istotne vnesie viac zaujímavých prvkov. Film samotný nebude o ničom inom, ako o monštre z juhomaerického folklóru menom Chupacabra. V tomto príbehu však nebude napádať farmárov a ich zvieratá.

„Film sleduje teenagera, ktorý počas svojej návštevy u rodiny v Mexiku získa nečakané spojenectvo s mladou Chupacabrou, ktorá sa skrýva v stodole jeho dedka. Aby zachránili mýtické zviera, Alex a jeho bratanci sa vydajú na dobrodružstvo ich života“

Tak znie oficiálny popis zatiaľ nepomenovaného filmu, ktorý poskytol portál Deadline. Vidíme, že v tomto prípade ide o úplne originálny príbeh a nový náhľad na túto mýtickú postavu. Či bude film zameraný skôr na mladšie publikum alebo bude mať čo ponúknuť aj starším divákom, ešte nevieme.

Pripojí sa aj producent veľkých hitov

Avšak istú nápovedu nám môže dať aj fakt, že na palube je v úlohe producenta aj Chris Columbus. Ten sa o podobnú úlohu postaral vo filmoch o Harrym Potterovi či Noci v múzeu. Preto je možné, že by mohol film osloviť práve podobných divákov. Avšak s Cuarónom vo vedení, ktorý rozhodne zdedil talent po otcovi, sa to môže vyvíjať aj odlišným smerom. V každom prípade sme viac ako zvedaví.

Potešila vás správa, že film o príšere Chupacabra dostane originálne spracovanie? A čo hovoríte na správu, že sa ho ujal práve Cuarón? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -