Do obsadenia filmu Vrana sa pridala hudobníčka FKA Twigs

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Do filmu Vrana sa pridala FKA Twigs

Je to iba zopár dní, čo sme sa dozvedeli, že známy komiks, ktorý sa už raz dočkal filmovej podoby, bude znovu prinesený na filmové plátno. Hlavnú úlohu v ňom stvárni Bill Skarsgård. Teraz sa dozvedáme, že do obsadenia filmu Vrana sa pridáva hudobníčka FKA Twigs.

The Crow alebo teda už aj u nás známa Vrana bol pôvodne nezávislý komiks, ktorý začal v roku 1988 tvoriť James O’Barr. Hovorí značne temný a drsný príbeh o hudobníkovi, ktorého spolu s jeho snúbenicou napadne a zabije gang po tom, čo sa im pokazí auto. Hlavného hrdinu ale rok po jeho smrti navštívi na jeho hrobe tajomná vrana, ktorá ho prinesie naspäť k životu. Prichádza s pomstou za svoj život, ale hlavne za život svojej milovanej.

Bill Skarsgård Vrana
Zdroj: binged.com

Herec pre hlavnú postavu pár dní známy

Hlavného hrdinu s menom Eric Draven si zahrá Skarsgård. Tohto pôvodom švédskeho herca môžeme poznať ako klauna Pennywise z hororu To. V predošlom stvárnení z roku 1994 si túto úlohu zahral Brandon Lee, ktorému sa stala aj osudnou.

V zdrojovom materiáli však bola aj snúbenica dostatočne dôležitou postavou. Shelly Webster sa v spomínanom filme objavila iba nakrátko, viac priestoru dostala v krátkom seriáli The Crow: Stairway to Heaven z roku 1998. Avšak teraz má hrať ešte významnejšiu úlohu.

vrana shelly webster
Zdroj: pinterest.com

Snúbenica bude zohrávať dôležitejšiu úlohu

Dokonca sa hovorí, že má byť istým spôsobom pretransformovaná aj na druhú hlavnú postavu. Nevieme však ešte v akej forme, nakoľko sa núka viacero možností. Buď môže brutálny útok prežiť a snažiť sa spojiť so svojím partnerom, alebo môže byť tiež privedená naspäť v istej nadprirodzenej forme. Dokonca sa niektoré zdroje pohrávajú aj s myšlienkou, že by mohla byť reprezentáciou samotnej vrany.

Nech je to však ako chce, do úlohy priateľky bola do filmu Vrana obsadená FKA Twigs. Britská speváčka, skladateľka a tanečníčka chce preraziť aj vo filmovom svete a toto by rozhodne mohla byť pre ňu vhodná vstupenka. Z jej tvorby môžete poznať tohtoročný album Caprisongs a bola aj autorkou jednej skladby k soundtracku filmu The King’s Man: Prvá misia.

fka twigs
Zdroj: newmodelradio.sk

Nakrúcať sa má začať v júni

Produkciu snímky chcú rozbehnúť už onedlho. Nakrúčať sa má začať v júni v Prahe a v Mníchove. Réžiu má na starosti Rupert Sanders, ktorého môžete poznať vďaka filmom Snehulienka a lovec alebo hraného Ghost in the Shell. Scenár mu napíše Zach Baylin, ktorý je autorom životopisnej drámy King Richard.

Ako vnímate obsadenie tejto hudobníčky do filmu Vrana? Hodí sa vám ako priateľka pre Erica Dravena? Ako si myslíte, že bude fungovať jej chémia so Skarsgårdom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -