Naznačil práve Hugh Jackman, že sa chce vrátiť ako Wolverine do MCU? Čo znamenajú jeho príspevky?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Naznačuje Hugh Jackman, že bude Wolverine v MCU?

Vyzerá to tak, že Hugh Jackman naznačuje, že by sa pripojil ako Wolverine k MCU. Herec sa stal absolútne spojený s danou rolou a nevieme si v nej predstaviť nikoho iného. Mutanta hral takmer 20 rokov. Svoju púť ukončil v roku 2017 vo filme Logan, kde postava zomrela a on tvrdil, že už odchádza do dôchodku, čo sa X-Menov týka.

Tí ale rozhodne nikam neodchádzajú. Ich posledný vstup do filmového sveta bol značne neslávny, keď prepadli už v teraz zabudnutých Nových mutantoch. Lenže táto značka je vlastnená Foxom, ktoré tiež odkúpilo Disney, pod ktoré Marvel patrí. To je jeden z veľkých dôvodov, prečo sa známa skupina v Marvel filmoch objaví.

x-men_mcu_reboot
Zdroj: denofgeek.com

X-Meni v MCU určite budú

Potvrdil to aj šéf štúdií Kevin Feige, ešte na cone v roku 2019. X-Meni budú postupne predstavovaní v MCU. Hovorí sa o tom, či majú zostať pôvodní herci alebo by mali byť nejak nahradzovaní. Napríklad však taký Deadpool neprejde rebootom, zostane v podobe akej ho poznáme (ale tak to môže byť preto, že je to, no… Deadpool… a Ryan Reynolds). Podobne by to mohlo byť v prípade Jackmana, tvorcovia by nemuseli hľadať nového herca.

Ten si v priebehu včerajška a dnešku pridal tri príbehy na Instagram. V jednom vyjadruje poctu zosnulému režisérovi Richardovi Donnerovi (Smrtonosná zbraň 2 či Superman z roku 1978). Druhé dve sa však týkajú Marvelu. Jeden je fan art Wolverina od umelca s nickom bosslogic. Tá, ktorú pridal dnes, ukazuje jeho so spomínaným Kevinom Feigem.

hugh jackman instagram wolverine
Zdroj: mensxp.com

Dve storky za sebou. Náhoda? Nemyslíme si

Samozrejme, neznamená to hneď automaticky, že sa vracia do úlohy. Avšak ak pridal fan art s jeho postavou včera a Feigem dneska, tak to bude asi ťažko len náhoda. A koniec koncov, v roku 2017 povedal, že by bol ochotný sa k nesmrteľnému mutantovi vrátiť, ale len v prípade, že by bol súčasťou MCU. Viac myslené ako vtip, vtedy ani len nemohol tušiť, že značka od Foxu bude skutočne v tak krátkej dobe súčasťou hlavného Marvel vesmíru.

A ak sa aj Disney chystá rebootovať postavy, tak táto by nemala zostať zmenená. Hugh Jackman je jednoducho Wolverine, nech to je v MCU alebo akomkoľvek inom filmovom svete. Takto by to mohla aj gigantická spoločnosť zahrať bezpečne. pretože vedia, že ľudia už majú herca v obľube a vedia, že si ho spájajú s danými charakterom. Len dúfajme, že na nás nezahrajú podobný trik ako vo WandaVision, keď sa vrátil Evan Peters

wandavision peters vtip
Zdroj: insider.com

Wolverine bez Jackmana, to by jednoducho nebolo ono

Návrat takýchto postáv sa stáva čoraz bliž´ším a jednoduchším. Aktuálne vysielaný seriál Loki či chystané pokračovanie Doctora Strangea nám ukazujú multiverzá. Je takmer isté, že v jednom z nich nájdete Xavier tím mutantov a preto je jasné, že budú stáť po bokoch našich hrdinov (ak neplánujú sfilmovať Avengers vs. X-Men…). A X-Meni bez Wolverina, to by jednoducho nebolo ono, rovnako ako Wolverine bez Jackmana.

Myslíte si, že tým chcel Hugh Jackman skutočne povedať, že sa vráti ako Wolverine do MCU, alebo si z nás iba robia dobrý deň? Dajte nám vedieť v komentároch, ku ktorej verzii sa prikláňate.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -