J.K. Simmons je v jednaniach, aby sa vrátil ako komisár Gordon v chystanom filme Batgirl

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

J.K. Simmons znovu ako Gordon v Batgirl?

Oscarový herec J.K. Simmons je momentálne v jednaniach, aby sa vrátil ako komisár Gordon pre chystaný film Batgirl. Túto rolu si zahral v Justice League z roku 2017 a ešte viac z neho sme mohli vidieť tento rok, keď sa konečne na HBO dostal pôvodný zostrih Zacka Snydera. Na rovnakú streamovaciu službu by mal prísť aj predmetný film.

Správu priniesol ako prvý portál The Hollywood Reporter. Zároveň už oznámili, že Warner Bros. majú pre snímku vybrané niektoré iné mená. Predovšetkým v hlavnej úlohe vidia Leslie Grace. Ide o mladú speváčku, ktorá sa začína orientovať aj na hereckú kariéru. K tomu premosťuje muzikálom Život v Heights.

Leslie Grace Batgirl
Zdroj: deadline.com, pinterest.com

Scenár od osoby, ktorá sa v DC už osvedčila

Režírovať bude dvojica Adil El ArbiBilall Fallah, ktorí v rovnakom zložení priniesli film Bad Boys Navždy. Scenár píše Christina Hodson, ktorá sa stala pre DC veľmi obľúbenou. Nielenže priniesla Birds of Prey, ale rovnako sa stará aj o nadchádzajúci film The Flash.

Musíme ale povedať, že Simmons má momentálne nabitý rok. Objavil sa vo filme The Tomorrow War s Chrisom Prattom v hlavnej roli. Ešte ho uvidíme v dramédií Ride the Eagle s Jakeom Johnsonom a v športovej dráme National Championships. Najviac fanúšikov sa ale zrejme teší na to, ako si zopakuje svoju rolu šéfreportéra Daily Bugle, J. Jonah Jamesona. To sa stane vo filme Spider-Man: No Way Home.

j.k. simmons j. jonah jameson spider-man
Zdroj: technobuffalo.com

Dlhá história Gordona a Barbary – J.K. Simmons v novom filme Batgirl

Jeho stvárnenie predmetného policajného náčelníka bola aj napriek svojej krátkosti jednoznačne veľmi kvalitné. Komisár Gordon nie je v Batman univerze žiadnou novou postavou. Objavil sa už v Detective Comics v čísle 27 v roku 1939. Mnoho fanúšikov tuší, že Batgirl nie je nikto iný ako jeho dcéra, Barbara Gordon.

Toto bolo prvý raz oznámená v 60. rokoch a paradoxne, nie na stránkach komiksov, ale v seriáli. Máme na mysli ten ikonický a často komický seriál s Adamom Westom v hlavnej úlohe. O mnoho vermírov, rebootov a pôvodoch postavy ďalej – Barbara nebýva iba Gordonova biologická, ale aj adoptívna dcéra alebo dokonca jeho neter.

batgirl
Zdroj: movies.mdxdwn.com

Obsahu okolo Batmana nás čaká celkom dosť

J.K. Simmons ako komisár Gordon by si našiel určite skvelé miesto v chystanej Batgirl. Všetci máme ešte stále v hlave Garyho Oldmana, ktorý postavu stvárnil v trilógií Christophera Nolana. Preto je na mieste, aby sme si ho na malej obrazovke spojili s inou tvárou. A prípadne, kto vie, mohol by aj plnohodnotne prebrať štafetu.

Nevieme, kto ďalší by sa mohol vo filme objaviť, ale je dobrou správou, že sa dostávame viac obsahu z Batman univerza. Toho nebudeme mať v najbližšom čase málo. Ben Affleck aj Michael Keaton sa obaja objavia ako táto postava v chystanom Flashovi. Zároveň sa chystá The Batman od Matta Reevesa, kde si hlavnú rolu zahrá Robert Pattinson.

Ste za to, aby sa J.K. Simmons vrátil ako komisár Gordon do chystaného filmu Batgirl, alebo si myslíte, že už má za sebou stvárnenie tejto postavy a mal by sa venovať iným projektom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.comhollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -