Keanu Reeves poskytuje nové informácie o adaptácii jeho komiksu BRZRKR. Kto ho vytvorí?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Keanu Reeves o filme BRZRKR

Keanu Reeves poskytuje nové informácie o filme BRZRKR. Pôjde o filmové spracovanie komiksu, ktorého je sám autorom. A vlastníkom štúdia BOOM!, ktoré ho vytvorilo. A hlavnou postavou… Takže by sa dali povedať, že už po jeho vydaní sme mohli čakať, že sa dočkáme tohto filmu.

Komiks je popisovaný ako „brutálna epická sága o nesmrteľnom bojovníkovi, ktorý sa prebíja už 80 000 rokov naprieč vekmi“. Hlavná postava jednoducho označovaná ako B bola nakreslená podľa známeho herca, ktorý stvárnil iných, minimálne na plátnach nesmrteľných bojovníkov. Či už je to jeho John Wick alebo Neo z Matrixu, okamžite ten look spoznáme.

Keanu Reeves Netflix BRZRKR
Zdroj: betaseries.com

B bojuje už celé stáročia

B je z polovice bohom a z polovice človekom. Je zakliaty na večný život a tak sa uchyľuje k násiliu, aj keby ho to malo stáť jeho zdravý rozum. Ale po tom, čo sa túlal Zemou už po storočia, mohol konečne nájsť pokoj – pracuje s americkou vládou na misiách, ktoré sú príliš nebezpečné a smrteľné pre iných ľudí.

Na jednej z nich môže nájsť odpoveď, ktorú dlho hľadá – pravdu o svojej nekonečnej, krvou presiaknutej existencii… a ako ju ukončiť. Naozaj pútavý príbeh na to, aby sme si ho skvele vychutnali s Reevesom v hlavnej úlohe.

BRZRKR
Zdroj: BOOM! Studios

Za projektom bude scenárista inej komiksovky

Ten v nedávnom rozhovore pre portál Collider povedal, že už našiel autora scenáru pre svoj film. Má nim byť Mattson Tomlin, ktorý je spoluautorom inej chystanej komiksovky, The Batman. Keanu povedal, že na projekte pracujú s Netflixom a nechajú ich pre ich príbeh viesť s hodnotením R.

Zároveň povedal, že jeho ambíciou nie je spraviť presne sfilmovanú verziu komiksu. Bude obsahovať rovnakú hlavnú postavu (pochopiteľne), rovnaké pravidlá pre B, ale chcú ho zobrať aj na iné miesta.

BRZRKR
Zdroj: BOOM! Studios

Nielen film, ale aj animovaný seriál

Keanu Reeves zároveň potvrdil, že BRZRKR film nebude jediný projekt, ktorý adaptačne vznikne. Dostaneme aj animovaný seriál. Povedal, že jednajú s viacerými animátorskými spoločnosťami, aby videl, ktoré splnia ich víziu a budú vedieť dodržať pravidlá, ktoré by sa nemali meniť.

Takže dúfa, že vytvoria akúsi metaverziu, ktorá bude mať odlišný spôsob rozprávania, ale jednotné pravidlá. Je nadšený, že našli aj autora scenáru, ktorý je podľa jeho slov „cool“ a dáva veci dobre dokopy.

Keanu-Reeves-Brzrkr-Netflix-1
Zdroj: deadline.com

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov ako herca, tak aj komiksov. Ohľadom BRZRKRR dostaneme nielen hraný film, ale aj animovaný seriál, ktorý bude ešte rozširovať príbehy bojovníka známeho len ako B. K tomu sa projektu ujal scenárista, ktorého si vybrali pre inú veľkú komiksovku. To neznie ako niečo, čo by nemalo dopadnúť na výbornú.

Ako sa vám páči, že Keanu Reeves pracuje na BRZRKR filme aj animovanom seriáli? Poznáte komiks, ktorý tento herec vytvoril? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -