Pete Davidson a Michelle Yeoh sa pridávajú do ďalšieho Transformers filmu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pete Davidson a Michelle Yeoh v Transformers

Samotný režisér oznámil, že sa Pete Davidson a Michelle Yeoh pridávajú do jeho filmu Transformers: Monštrá sa prebúdzajú (Transformers: Rise of the Beasts). Ten bude držať zaujímavé miesto v sérii, nakoľko ide sčasti o reboot, sčasti o pokračovanie a je zároveň aj prequelom. Dve uvedené hviezdy prepožičajú hlasy dôležitým postavám.

Film je zasadený do roku 1994, je teda pokračovaním snímky Bumblebee. Podľa režiséra Stevena Caplea Jr. sa majú viac držať predlohy, ktorou sú komiksy, ktoré vychádzali pod Hasbro aj Marvelom. Zároveň potvrdil, že ide o poriadny 90.-kový akčný film a berie si inšpiráciu napríklad z Terminátora: Deň zúčtovania.

Transformers 7
Zdroj: screenrant.com

Pridávajú sa k trom dovtedy známym hercom

Zároveň poslúži ako prequel k primárnej sérii, ktorá sa začala v roku 2007. Hlavnými postavami opäť budú žltý čmeliak, herec Anthony Ramos (Život v Heighs) a Optimus Primal, ktorého hlasom bude legendárny Ron Perlman (Hellboy). Potvrdenou je aj herečka Dominique Fishback (Judáš a čierny mesiáš).

Režisér teraz na svoj Instagram pridal video zo zákulisia, konkrétne z dabingovej kabínky. V nej potvrdili novú dvojicu hercov. Na videu je Davidson, ktorého sme mohli veľmi dobre poznať zo skečov Saturday Night Live. Čoraz častejšie sa objavuje vo filmoch, boli to napríklad Hádaj, kto je vrah; The Suicide Squad: Samovražedná misia a hlavne The King of the Staten Island.

Budú hlasmi Mirage a Airazor

Bude hlasom postavy menom Mirage. Ide o autobota, ktorý sa dokáže pretransformovať na červené Ferrari 458. Mohli sme ho vidieť už vo filme Transformers 3: Temná strana mesiaca z roku 2011. Teraz sa teda pozrieme na jeho „mladšiu verziu“.

Yeoh môžeme poznať z klasiky s bojovými umeniami akou je Tiger a drak. Objavila sa aj v komiksovke Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňov a žiarila v sci-fi Všetko, všade, naraz. Tu bude hlasom postavy Airazor, ktorá je maximalom (ide v podstate o potomkov autobotov). Má schopnosť lietať a viedla povstanie ženských transformerov.

transformers airazor
Zdroj: bigbadtoystore.com

Autoboti aj maximali prídu pred letom

Michelle Yeoh aj Pete Davidson budú teda skvelými prídavkami do ďalších Transformerov. Scenár k prebudeniu monštier napísal Joby Harold, ktorý stál napríklad za Army of the Dead. Snímka opäť vzniká pod hlavičkou štúdia Paramount Pictures a aj napriek tomu, že sú detaily o deji skúpe, premiéra je naplánovaná na 9. júna 2023.

Ako hodnotíte, že sa práve táto dvojica hercov pridáva do ďalšieho Transformers filmu? Zaujali vás postavy, ktorým prepožičajú hlas? Tešíte sa na nasledujúci film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -