Prvá zverejnená scéna z Avengers: Endgame je tu!

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Prvá zverejnená scéna z Avengers: Endgame je tu!

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Po tom ako Marvel Studios zverejnilo žhavú ukážku z očakávanej novinky Avengers: Endgame, keď sme si už začali myslieť, že až do oficiálnej premiéry filmu už nedostaneme žiadnu ďalšiu dávku záberov, tak Marvel Studios opäť šokuje. Tentokrát nezverejnili nový trailer ani nový krátky spot, ale krátku scénu z Avengers: Endgame! Nebudem vás zdržovať a zbytočne sa rozpisovať. Scéna odhaľuje kúsok z príbehu, takže pozerajte len na vlastné nebezpečenstvo.

O čom bude film Avengers: Endgame?

Záverečené dejstvo ságy Avengers od štúdia Marvel. Po zničujúcich udalostiach, opísaných vo filme Avengers: Nekonečná vojna, sa svet ocitol v troskách. Polovica všetkých bytostí bola vyhubená. Avengers sa so zvyškami svojich spojencov ešte raz dajú dohromady, aby zvrátili Thanosove zločiny a znovunastolili poriadok vo vesmíre.

Scéna z Avengers: Endgame je určite nečakaná. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o odhalenej časti príbehu dole do komentárov!

Zdroj Synopsia: www.saturn.sk
Zdroj Foto: Marvel Entertainment Youtube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -