Ryan Reynolds spustil vlastnú streamovaciu službu. Má to však jeden háčik

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ryan Reynolds a jeho nová streamovacia služba? Áno, čítate správne. Herec sa rozhodol založiť nový projekt. Ryana poznáme predovšetkým ako herca, ale vieme, že občas zabrdne aj do niečoho iného. Vieme, že má aj vlastnú produkčnú spoločnosť, ale pritom novinky o ňom nekončia. Teraz totiž spustil vlastnú streamovaciu službu, ktorú nazval Mint Mobile +.

Ryan Reynolds a jeho streamovacia služba

Ako už názov napovedá, ide o aplikáciu výlučne pre mobilné zariadenia. Skvelou správou je, že obsah na nej ponúka absolútne zdarma. Horšou správou je, že ten obsah je značne obmedzený. Veľmi obmedzený. A to iba na jeden film, akčnú komédiu z roku 2003 s názvom Nepriestreľný plán.

Kanadský priatelia Kevin (Ryan Reynolds), Rob (Joris Jarsky) a Samantha (Kristin Booth) majú neobvyklé hobby – plánujú premyslené lúpeže, ktoré by mohli fungovať, ale ich nikdy nezrealizujú. Keď Leo Gillette (David Suchet) – anglický kriminálnik, prichádza do mesta a odhaľuje ich plány, trojica je zatiahnutá do sveta nelegálnych aktivít, v ktorom musia vykonávať vlastné krádeže. Môžu skutočne uniknúť s dokonalou lúpežou?

Film si môžete pozrieť opakovane

Toto hovorí oficiálny popis filmu od pôvodného distribútora. Na streamovacej službe pôjde film stále dookola, ale ak si chcete overiť. koľkokrát ho dokážete pozerať, mali by ste sa poponáhľať, pretože bude spustená už len počas tohto víkendu. Ak ste film nikdy nevideli, toto je skvelá príležitosť. Ak už áno a máte ho radi, je to rovnako dobrá šanca na opätovné sledovanie.

Ryan Reynold nás neprestáva prekvapovať svojimi komediálnymi výstrelkami. V tomto prípade však musíme povedať, že išlo z jeho strany o vtipne spracovanú a kreatívnu reklamu. Nedávno totiž spustil servis z bezdrôtovými technológiami, mobilným internetom a mobilnými telefónmi, ktorý má práve názov Mint Mobile. Naozaj podarené.

Myslíte si, že spravil Ryan Reynold dobrú reklamu cez svoj stream? Videli ste film, ktorý na ňom beží? Dajte nám to vedieť do komentárov. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -