Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Loki by sme si mali pozrieť budúci rok

Seriál Loki je jeden z chystaných seriálových projektov spadajúcich do Marvel Cinematic Universe. Príde na streamovaciu službu Disney+ a dočkať by sme sa ho mali niekedy v priebehu roku 2021.

Dejovo sa bude zameriavať na Lokiho, konkrétne jeho alternatívnu verziu z roku 2012, kedy bojoval prvý raz proti Avengerom. V tejto podobe sa mu podarilo získať Tesseract, s ktorým unikol. Využíva Kameň nekonečna, ktorý sa v ňom nachádza.

seriál Loki
Zdroj: youtube.com

Pomocou neho bude preskakovať v čase. Tak sa v priebehu deja pozrieme do viacerých historických období, ktoré môže dokonca ovplyvniť či zmeniť. Po krku mu kvôli tomu pôjde Time Variance Authority, akási verzia časovej polície, ktorá sa stará o to, aby tok času nebol narušený.

Kto sa pridal k hereckému obsadeniu?

Začiatkom mesiaca sme sa vďaka uniknutým záberom z natáčanie dozvedeli, kto si zahrá jedného z nich. V obleku agenta TVA sme spozorovali Owena Wilsona. Okrem neho sa k hereckému obsadeniu pridáva aj Sophia Di Martino alebo Gugu Mbatha-Raw. Na čele skupiny hercov logicky zostáva Tom Hiddleston.

Loki-cast-Owen-Wilson
Zdroj: slashfilm.com

Tvorca show prezradil viac o ďalšej rovine seriálu

Na scenári samotnom pracuje Michael Waldron. Poznať ho môžeme ako tvorcu seriálu Rick and Morty, ktorý nás baví už niekoľko rokov. Nedávno sa objavil v rozhovore v podcaste Forever Dogs Podcast, kde dostal otázku, čo môžu fanúšikovia od šou očakávať. Odpovedal takto:

„Myslím, že je načase ukázať aj boj s identitou, kým ste a kým túžite byť. Vždy som bol skutočne priťahovaný k postavám bojujúcim o vlastnú kontrolu.“

Následne svoje vyjadrenie mierne viac konkretizoval a nastavil ho viac na seriál Loki:

„Istotne uvidíte, že Loki, keďže je za svojimi prvými desiatimi rokmi vo filme, tak je mimo kontroly. A to sa týka kľúčových súčastí jeho života – bol koniec koncov adoptovaný. A toto sa musí odraziť na jeho hneve a pohŕdaní vlastnou rodinou.“

Seriál Loki bude aj osobnou drámou

Zdá sa teda, že okrem primárneho deja (ktorý by sa mal mimochodom prepojiť aj s ďalším s chystaných seriálom WandaVision) uvidíme aj Lokiho súkromný boj. Ten bude s jeho rodinou, osobnosťou a identitou samotnou. Uvidíme, ako sa podaria vrámci Marvelu aj tieto dramatické prvky.

Tešíte sa, že uvidíte aj Lokiho osobnostný boj, alebo by vám stačil primárny dej? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -