Šialene bohatí aziati dostanú spin-off. Zameria sa na Gemmu Chan

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Šialene bohatí aziati dostanú spin-off

Film Šialene bohatí aziati dostane spin-off. Prekvapivý hit tak nedostáva len priame pokračovanie, ale aj samostatný príbeh. Ten sa zameria na postavu Astrid Young Teo, ktorú hrá Gemma Chan. Nadviaže na jej romancu s Charliem Wu (Harry Shum Jr.), ktorú sme mohli vidieť na konci filmu.

Astrid je sesternicou hlavného hrdinu, Nicka Younga (Henry Golding). Charlie bol jej dlhodobým milostným záujmom, ale podobne ako sa o to snažili u Nicka s Rachel (Constance Wu), ich rodina ich rozdelila. Nevideli ho totiž ako ideálneho kandidáta na manžela a dohodli jej svadbu.

šialene bohatí aziati astri charlie
Zdroj: phannemportable.com

Nadviaže priamo na udalosti filmu

Vo filme sme teda videli, že je vydatá za Michaela (Pierre Png). V živote jej však stále niečo chýba a čoraz viac sa sústreďovala na svet módy, v ktorom exceluje. Navyše sa ešte dozvedela, že sa jej muž stretáva s milenkou. Na Charlieho znovu narazila počas zásnubnej párty Nicka a Rachel a obnovujú svoje stratené spojenie.

Tak nový spin-off nadviaže na túto udalosť. Ten vzniká spolu s riadnym pokračovaním, ktoré pripravuje, aj scenáristicky dotvára Amy Wang. Je z druhej časti trilógie od singapursko-amerického spisovateľa Kevina Kwana. Jej názov je China Rich Girlfriend (teda Bohatá priateľka Číny).

Šialene bohatí aziati
Zdroj: westwinddi.com

Vzniká zároveň s pokračovaním

Okrem príbehu, ktorý bude slúžiť ako materiál pre samostatný film s Gemmou Chan, sa venuje samozrejme aj hlavnej dejovej linke. V nej sa Rachel a Nick vydajú so Šanghaja, aby sa im podarilo nájsť jej biologického otca.

Spin-off ešte nedostal samostatný názov, ale vieme, kto sa o neho postará. Vedie ho Jason Kim a zároveň k nemu aj píše scenár. Tvorcu môžeme najlepšie poznať vďaka jeho kriminálnej komédii Barry, ktorá sa pred krátkym časom vrátila na HBO Max so svojou treťou sériou.

jason kim
Zdroj: blog.newsschool.edu

Od tvorcu úspešného seriálu z HBO Max

Podľa správy, ktorú priniesol portál Deadline, priniesol Kim tak dobrý príbeh pre túto dvojicu zaľúbencov, že štúdio Warner Bros. bolo okamžite za. Tak sme naozaj zvedaví, čo pre film Šialene bohatí aziati prinesie jeho spin-off zameraný na tieto postavy.

Máte radi film Šialene bohatí aziati? Bude sa vám páčiť spin-off zameraný na postavu Astrid, ktorú hrá Gemma Chan? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -