Chystá sa spin-off seriál k sci-fi Lucy, s Morganom Freemanom sa jedná o návrate

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Spin-off seriál k filmu Lucy dostal zelenú

Spin-off seriál k sci-fi filmu Lucy dostal zelenú. Pôvodná snímka prišla v roku 2014 a svojím zaujímavým námetom nalákala do kín množstvo divákov, čo prinieslo až nečakane veľké zárobky. Produkčná spoločnosť sa teraz chce k nemu vrátiť v projekte na malé obrazovky.

Vo filme si zahrala hlavnú úlohu Scarlett Johansson. Bola mladou naivnou americkou študentkou na Taiwane, ktorú chcel jej priateľ využiť na pašovanie drog do Európy. Pilulky jej boli zašité do žalúdka, kde sa nešťastnou náhodou roztrhli. Substancia, ktorá sa dostala do jej tela, však začala mať nesmierne následky – zvyšovala kapacitu jej mozgu.

scarlett johansson lucy
Zdroj: irisvanharpen.com

Vrátiť by sa mal profesor Norman

Pracovalo sa s konceptom, ktorý je často rozoberaný, že človek využíva iba 10 % svojho mozgu. Postupné odomykanie jeho ďalších zákutí však dokázalo dávať Lucy nielen nové znalosti a skúsenosti, ale až superschopnosti, napríklad telekinézu. O pomoc na svojej ceste musela požiadať profesora Normana, ktorý sa špecializoval práve na ľudský mozog.

Vo filme si ho zahral Morgan Freeman, ktorého môžeme veľmi dobre poznať zo snímok ako Vykúpenie z väznice Shawshank či Se7em. Naposledy sme ho mohli vidieť v akčnom trileri Paradise Highway po boku Franka Grilla. Aktuálne sa s ním jedná o návrate k tejto sérii, kde by si zopakoval úlohu profesora.

film lucy
Zdroj: thepoptimes.com

Druhý projekt Luca Bessona prenesený na seriál

Jednajú s ním o tom produkčné spoločnosti EuropaCorp a Village Roadshow, ktoré za projektom stoja. Prvá menovaná spoločnosť už podľa názvu napovedá, že stojí za viacerými európskymi projektami. Naposledy priniesli seriál DogMan, známe je, aj že preniesli do seriálovej podoby filmového Kuriéra. K tomu napísal scenár Luc Besson.

Poznať ho môžeme ako tvorcu Piateho elementu či oceňovaného Leona. Práve on vytvoril aj film Lucy, z ktorého má vzniknúť seriál. Dej je zatiaľ prísne strážený, takže o ňom nie sú známe žiadne detaily. Návrat profesora Normana by bol vítaný, otázne je, či bude prítomná aj Johansson, vzhľadom na záver filmu…

Čo hovoríte na to, že vzniká spin-off seriál k filmu Lucy? Máte radi tento francúzsky sci-fi kúsok? Čo si myslíte, že môže priniesť séria? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -