Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Štvrtá séria Strange Things sa momentálne nenatáča

Štvrtá séria Stranger Things bola, ako mnoho iných projektov, pozastavená. Dôvodom je koronavírus. Seriál z produkcie Netflixu sa začal natáčať už počas minulého mesiaca a tvorcovia nám stihli priniesť teaser.

Aké zmeny lokalít nás čakajú?

Ten nám prezrádza, kde sa mala štvrtá séria Stranger Things odohrávať. Okrem Hawkinsu by sme sa pozreli aj do Indiany a ďalekého Ruska (resp. Sovietskeho zväzu). V ňom sa v zajatí nachádza Jim Hopper. Máme tak potvrdené, že udalosti poslednej časti tretej sezóny prežil.

Okrem toho ale vieme jedinú vec – to je lokalita natáčania v Novom Mexiku. Čo sa týka ďalších informácií, tak sú tvorcovia seriálu na ne pomerne skúpi. Bratia Dufferovci sa vyjadrili iba, že nadchádzajúca séria má byť zatiaľ „najväčšia a najviac desivá“ a nemôžu sa dočkať, kým ju ostatní uvidia.

Tvorcovia nechcú nič prezradiť

Ani o presunutí na inú lokáciu natáčania nevieme viac. Výkonná riaditeľka Netflixu Momita Sengupta sa vyjadrila o presťahovaní z Atlanty iba nasledovne:

„Keby som vám niečo prezradila, mohla by som zmiznúť do Programu na ochranu svedkov. Ale prisahám, že to spraví show väčšiu, odvážnejšiu a viac spletitú.“

Našťastie ale tvorcovia nie sú jediný zdroj ako dostať informácie ohľadom nadchádzajúcej série. David Harbour, ktorý hrá postavu Jima Hoppera, odpovedal fanúšikom na ich otázky na Instagrame. Boli skutočne rôznorodé a bolo ich viac než dosť. Dozvedeli sme sa vďaka nim hneď niekoľko údajov.

Kedy sme mali štvrtú sériu vidieť?

Azda najzaujímavejším z nich je dátum, kedy mala byť štvrtá séria Stranger Things pôvodne vydaná. Harbour povedal, že to mal byť začiatok roka 2021. Dodal však, že nie je rozhodujúcou osobou pre vydanie, takže sa jej s najväčšou pravdepodobnosťou dočkáme neskôr.

o čom bude 4. séria stranger things
Zdroj: collider.com

Posunutie štvrtej sezóny Stranger Things je teda viac ako pravdepodobné. Zostáva nám len dúfať, že to nebude príliš dlho a dočkáme sa tak kvalitného zážitku, ako nám tvorcovia sľubujú. Budeme si musieť počkať na odhalenie záhady Hopperovho prežitia. Koniec koncov sme však zvládli aj 21 mesačné čakanie medzi druhou a treťou sériou. Zvládneme teda aj toto.

A čo si myslíte vy? Ako dlho budeme musieť čakať? A tešíte sa na Hopperov návrat? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

  1. Som velky fanusik Stranger Things uz od vidania prvej casti videl som uz vsedky casti asi milion krat a nesmierne sa tesim na stvrtu cast uz na nu cakam od vidania tretej casti a strasne sa na nu tesim.A myslim ze stvrtej casti sa dockame v polke roka 2021.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -