TRAILER: Je čas vybrať veľké zbrane a objaviť schopnosti. Finálna 5. séria Disenchantment je blízko!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Finálny trailer na Disenchanment

Netflix prináša plný a posledný trailer na Disenchantment, ktorý nám svojou piatou kapitolou prinesie úplný záver seriálu (alebo kým sa ho nerozhodnú o roky znovu obnoviť). Stávky sú vo finálnej sérii naozaj vysoké. Princezná Bean (Abbi Jacobson) musí zozbierať všetky svoje sily a pritom sa naučiť ovládať tie novo nadobudnuté, aby porazila svoju zlú matku Dagmar (Sharon Horgan).

Tá totiž tvrdou rukou ovládla kráľovstvo Dreamland a zo svojich podriadených robí blbcov – teda ešte väčších, ako už sú. Nie je len obyčajným zlom, je osinou v zadku. To nehovoriac o tom, že aby dosiahla svoje, uzavrela spojenectvo so samotným Satanom. K svoju víťazstvu však potrebuje aj naplno domknúť temnú mágiu.

Armáda dvoch Beanie aj Satan samotný

K tomu však potrebuje Teabenie. Ale môže to byť akákoľvek. Tak opäť prichádza na rad aj tá naša stará známa, ktorá naposledy akosi stratila hlavu. Čaká nás tak aj súboj dvoch princenzien s ich vlastnými armádami, v ktorom nebudú chýbať superobleky, veľké zbrane či používanie démona ako guľometu.

Tým nie je samozrejme nikto iný ako verný spoločník Luci (Eric Andre). Aj keď je veľkým fanúšikom pána pekiel, ktorý pre neho aj vynájde esemeskovanie, je verným spoločníkom hlavnej hrdinky. Ním je bez pochýb aj elf Elfo (Nat Faxon) a nebol by to správny záver, ak by sa nevrátila celá hromada známych postáv.

disenchantment 5
Zdroj: dailymotion.com

Láska v nevhodných časoch

Medzi nimi nebude chýbať ani morská panna Mora, ktorej bude Bean vyznávať lásku aj v tých najmenej očakávaných časoch. Ale zdá sa, že tiež prinese cenné posily. Hlasom teda bude aj Meredith Hagner. Ďalší, ktorých budeme počuť, sú John DiMaggio, Tress MacNeille, Richard Ayoade, Matt Berry, Noel Fielding, Lucy Montgomery či Billy West.

Komediálna fantasy séria od úspešného Matta Groeninga (s obnovenou Futuramou a 35. sériou Simpsonovcov na ceste) tak dosiahne svoj záver. Jej posledných desať epizód uvidíme na streamovacej službe Netflix už 1. septembra.

Ako sa vám páči posledný trailer na Disenchantment? Bude aj podľa vás finále dostatočne epické? Čo hovoríte na to, že piatou kapitolou už seriál končí? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -