Warnes Bros. registrujú nové domény. Aké nové DC hry by to mohlo priniesť?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nové DC hry na obzore?

Warnes Bros. by mohlo priniesť nové DC hry. Ich pododdelenie, ktoré sa stará o herný obsah, si zaregistrovalo niekoľko nových webstránok. Všimli si to pozorní fanúšikovia na internete (profil DigitalOrbit na diskusnej stránke Resetera), keď Rocksteady či WB Monreal obsadilo viacero domén.

Ktoré stránky registrovali?

Konkrétne ide o tri stránky. Prvé dve by sa mohli (ale samozrejme nemuseli) týkať jednej konkrétnej hry. V nej by sme podľa názvu mohli vidieť buď samostatné Suicide Squad, alebo by tento tím antihrdinov nakopal zadky samotnej Justice League. Ide totiž o domény s názvami suicidesquadgame.com a suicidesquadkillthejusticeleague.com. Druhé menované by teda mohlo pomenovať súboj (či dokonca masaker) týchto známych hrdinov.

suicide squad vs justice league
Zdroj: mtv.com

Na ich čele (či v ich jadre) väčšinou nestojí nikto iný, ako maskovaný detektív z Gothamu, teda Batman. Práve jeho by sa mohla týkať tretia hra (alebo pri nerobení predčasných záberov zatiaľ stránka) gothamknightsgame.com.

Batman by nemusel byť v nasledujúcej hre sám

Gotham Knights totiž odkazuje na rovnomenný komiks, ktorý pravidelne vychádza doteraz. Spája sa s ním rozšírená Batmanova „rodina“, kde so zločinom bojuje nielen on sám. Pridávajú sa k nemu Batgirl, Nightwing, Robin, často Catwoman a dokonca služobník rodiny Waynovcov – Alfred Pennyworth. Vidieť niečo takéto v hre by rozhodne bolo veľmi lákavé.

batman-gotham-knights
Zdroj: denofgeek.com

To, že si ale WB games zaregistrovali tieto stránky, ešte v podstate nič smerodajné neznamená. Hovorilo sa však už skôr o tom, že práve Rockstedy (ktoré je majetkom WB) by malo priniesť hru Suicide Squad. Fanúšikovia v ňu stále dúfajú. Štúdio sa totiž po vydaní Arkham Knight v roku 2015 akosi odmlčalo.

Presne opačným prípadom je ale WB Montreal. To by mohlo vydať práve novú Batman hru. Štúdio totiž neustále navnaďuje svojich fanúšikov prostredníctvom svojho Twitteru, na ktorý uverejňujú príspevky s hashtagom #CaptureTheKnight. A koho iného z DC herného prostredia predsa poznáme pod označením rytiera? (tak ho predsa poznáme aj z Nolanovej trilógie…)

Kto sa postaví Batmanovej rodine?

Okrem týchto krátkych podnetov naznačili aj nepriateľa, či dokonca celý tím, ktorý by sa v hre mohol ukázať. Tým by mohlo byť Court of Owls. Ide o skupinu organizovaných zločincov, ktorí pôsobia v Gothame už od koloniálnych časov. Unášajú mladých ľudí a trénujú ich na zabijakov známych ako Talons (pazúre). Spojenie so sovami odkazuje na ich masky, ktoré nosia.

court-of-owls
Zdroj: treat.trier3.xyz

A ako inak by sa mohla naštartovať nová Batman hra, ak nie bojom skupiny okolo Batmana s organizovanou skupinou nepriateľov? Vidieť osobnú vojnu nielen netopierieho detektíva, ale aj Robina proti tímu sovích zloduchov nielen na stránkach komiksov (storyline Robin War), ale aj v hre, je už teraz dostatočným lákadlom.

Môžeme sa tešiť na nové DC hry?

Avšak sú to zatiaľ iba skôr dohady, v niektorých prípadoch zbožné priania fanúšikov. Či sa objavia tieto nové DC hry od Warnerov si budeme musieť počkať. Oficiálne vyjadrenie by však mohlo prísť už počas augusta. Vtedy totiž bude virtuálne organizovaná udalosť DC FanDome, od ktorej očakávame veľa noviniek.

Radi by ste uvideli tieto DC hry? A páčilo by sa vám viac Suicide Squad, alebo nový pohľad do Gothamu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -