Noví Addamsovci sa predstavujú! Dostávame prvé zábery zo seriálu Wednesday od Tima Burtona

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvé zábery zo seriálu Wednesday

To, že dcéra z rodiny Addamsovcov dostáva vlastný seriál na Netflixe, vieme už nejaký čas. Teraz sa nám však táto podivuhodná família predstavuje v novej podobe. Dostávame totiž prvé zábery zo seriálu Wednesday, ktorý prinesie Tim Burton.

Hlavnú postavu si zahrá Jenna Ortega. Samotná herečka len minulý týždeň zdieľala na svojej sociálnej sieti jednu teaser fotku, na ktorej leží na tráve s neznámou postavou. Teraz nám však magazín Vanity Fair prináša celú sériu fotiek, kde si môžeme pozrieť aj Gomeza v podaní Luisa Guzmána či Morticiu, ktorú hrá Catherine Zeta-Jones. A v neposlednom rade samozrejme Pugsleyho Addamsa, hrá ho Isaac Ordonez.

Najdivnejšia rodina stále pokope

Vidíme, že rovnaká dynamika v súrodeneckej dvojici zostáva. Wednesday je však jediná, kto ho môže týrať, okrem nej mu nemôže nikto ublížiť a vraj sa poriadne vysporiada s každým šikanátorom, ktorý by to skúsil. Najavo to však nedá, lebo na rozdiel od ostatných, ktorí sa boja žralokov či pavúkov, ona sa bojí jedine emócií.

wednesday pugsley
Zdroj: geektyrant.com

Rodina si však vždy dávala najavo náklonnosť a lásku svojim jedinečným spôsobom. Inak to nebude ani tu. Môže to byť tá najdivnejšia rodina, ale aj tak jeden druhého milujú. To bude tiež rozoberaná téma v seriáli – ich vzájomné vzťahy a to, ako sa vždy podržia.

rodina addamsovcov
Zdroj: geektyrant.com

Dcéra v tínedžerských rokoch na akadémii

Na Addamsovskú dcéru sa pozrieme v jej tínedžerských rokoch. Odišla študovať na akadémiu Nevermore, kde sa pokúsi dostať do majstrovskej formy jej psychické schopnosti, ktoré sa prejavili. Pritom však musí čeliť monštruóznej reťazi vrážd, ktoré sa odohrávajú v jej meste a pritom vyriešiť mysterióznu záhadu, do ktorej sa jej rodičia zaplietli pred 25 rokmi. To všetko, kým si prechádza svojimi novými spletitými vzťahmi na Nevermore.

wednesday morticia gomez
Zdroj: geektyrant.com

Dostaneme 8 dielov, ktoré režíruje Burton. Scenáre k nim napísali Al Gough a Miles Millar, okrem iného napríklad tvorcovia Smallvilu. Svoju spoluprácu s tvorcom temných príbehov si pochvaľovali. Na seriál povedali, že to bolo ako tvoriť „8-hodinový burtonovský film“.

rodina addamsovcov
Zdroj: geektyrant.com

Ďalšie obsadenie nie je o nič menej zaujímavé

Nové zábery z Wednesday nám ukazujú štyri zásadné postavy a hercov z obsadenia. Poznáme však aj ďalších – Gwendoline Christie, Hunter Doohan, Percy Hynes White, Joy Sunday, Emma Myers, Riki Lindhome, Jamie McShane, Georgie Farmer, Naomi Ogawa alebo Moosa Mostafa.

Objaviť sa však má aj Christina Ricci, ktorá si postavu zahrala vo filmoch v 90. rokoch. Jej postava má byť úplne novou a ukazovať sa bude pravidelne. Nemáme ešte uvedený presný dátum vydania seriálu, sľubujú nám však, že to bude pred Halloweenom. Od 25. októbra streamovacia služba chystá na toto obdobie špeciálnu akciu, je teda vysoko pravdepodobné, že to bude práve počas nej.

Páči sa vám, ako je zobrazená nová rodina Addamsovcov pre seriál Wednesday? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -