Kam zmizol Dylan Sprouse zo seriálu Sladký život Zacka a Codyho?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Fanúšikovia seriálu Riverdale určite vedia, že jednu z hlavných postáv – Jugheada, hrá nezameniteľný Cole Sprouse. A ešte tí vernejší fanúšikovia ovládajú, že Cole je jedným zo Sprouseových dvojčat, ktoré sme mali pred niekoľkými rokmi možnosť vidieť na televíznych obrazovkách stanice Disney Channel, v seriáli Sladký život Zaca a Codyho a v jeho pokračovaní Sladký život na mori. Po tejto show sa Cole prepracoval do jedného z najobľúbenejších teenagerských seriálov, do Riverdaleu. Ostáva nám teda len jedna otázkaKam z obrazoviek zmizlo Coleove dvojča Dylan Sprouse?

Dylan Sprouse
Zdroj: heatworld.com

Zmiznutie Dylana Sprousea z obrazoviek

Keď sa niekto stane slávnym, je pre verejnosť ťažké prijať fakt, že odíde zo svetla a začne robiť obyčajnú prácu. Dylan v roku 2013 pracoval ako čašník v jednej kaviarni a reštaurácii a tento šok od verejnosti zažil na vlastnej koži. Dylana trochu vzalo, keď si ho začali ľudia fotiť a informácie o jeho súkromnom živote sa rozšírili po celom svete. Avšak zvládol to a neskôr v roku 2013 oznámil, že sa zaujíma o podnikanie v reštauráciách s cieľom, že sa chce o nich naučiť ešte viac. Okrem tejto záľuby, Dylan veľmi rád hral videohry, pričom to vraj hraničilo až so závislosťou. Na stopercentné hranie vraj míňal veľa peňazí, preto bolo len pochopiteľné, že si hľadal prácu na dobíjanie jeho financií.

Na univerzite v New Yorku Dylan primárne študoval programovanie videohier, kreatívne písanie a maľovanie. Spolu so svojím bratom dokončili vysokú školu v roku 2015. Ani na vysokej škole sa však Dylan nevyhol ohováraniu a jeho spolužiaci a spolubývajúci s radosťou zdieľali príbehy o ňom s médiami. Niektoré dievčatá sa ani neostýchali zverejniť, že medzi nimi a Dylanom bolo niečo viac.

Dylan Sprouse and Cole Sprouse
Zdroj: youtube.com

Vydal sa rôznymi smermi

Dylan však nezmizol zo sveta filmov a seriálov úplne. Preferuje však menej populárne a nemainstreamové filmy. V niektorých z nich ho môžeme vidieť v hlavných alebo vedľajších úlohách. Pri hraní si Dylan vyberá len také charaktery, s ktorými sa dokáže stotožniť. Tvrdí, že svojmu bratovi nezávidí jeho slávu, a že mu praje šťastie, ktoré počas natáčania Riverdaleu zažíva.

Minulý rok Dylan prezradil, že pracuje na tajnom projekte so speváčkou Camilou Cabeo. Vouge neskôr odhalil, že ide o videoklip ku Camilinej pesničke Consequences, v ktorom môžeme Dylana vidieť. Neskôr v roku 2018 Dylan potvrdil, že si našiel priateľkumaďarskú modelku Barbaru Palvin (@realbarbarapalvin). Okrem týchto aktivít sa Dylan taktiež stal spoluvlastníkom pivovaru v New Yorku s názvom All-Wise Meadery. 

Dylan Sprouse and Barbara Palvin
Zdroj: joy.hu

Trápia ho večné otázky

Dylana sa každodenne pýtajú, čo robí so svojím životom teraz a aj keď odpovie pravdu – že si ho užíva, cestuje, učí sa nové veci… ľudia s takouto odpoveďou nie sú spokojní. „Pravdou je, že kým nerobím niečo väčšie, než som robil pred tým, ľudia to súdia ako spätnú činnosť,“ vyjadril sa Dylan v jednom z rozhovorov. Dylan si však nemyslí, že jeho herecký výkon v seriáli pre deti je niečo, na čom by si mal zakladať svoju kariéru.

Videoklip, v ktorom Dylan hrá:

 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -