Disney chce v Ľadovom Kráľovstve 2 urobiť z Elsy lesbu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Disney chce v Ľadovom Kráľovstve 2 urobiť z Elsy lesbu!

Už čoskoro sa dočkáme pokračovania nového animovaného hitu od štúdia Disney, Ľadové Kráľovstvo (Frozen). Ak si dobre pamätáte, práve tento hit spôsobil vo svete celkom veľkú dieru. Malo to zapamätateľné postavy, nádhernú animáciu a aj krásne pesničky. Marketing sa využil na plno a momentálne môžete vidieť mnoho malých detí či už s hračkami z tohto filmu alebo oblečením.

Disney teda vie, ako moc dokázali ovplyvniť svet a vyzerá to tak, že to budú chcieť využiť na niečo poriadne kontroverzné. Nové zvesti nám totižto oznamujú, že Disney skutočne ide zmeniť rozprávkové pravidlo a ich novú princeznú zmenia na lesbu. Celú túto situáciu začali fanúšikovia na internete s hashtagmi #GiveElsaAGirlfriend. Pôjde však o dobré rozhodnutie?

Z princezny Elsy sa očividne v pokračovaní stane lesba; Zdroj: stellar.ie

Nuž, úprimne netuším, či by sa zrovna niečo takéto malo pretláčať v rozprávke pre deti. Dobre vieme, čo sa stalo, keď Disney ohlásilo že postava Josha Gada v novej verzii Kráska a Zviera je homosexuálna. Rusko kompletne zabanovalo celý film v kinách. Ak by sa teda niečo takéto stalo tu, môže to mať katastrofické následky pre ich finančný úspech.

Štúdio vraj už pracuje na ženskej postave, ktorá by mala slúžiť ako Elsina frajerka. Všetko teda bude záležať na tom, ako veľmi sa bude štúdio snažiť túto stránku presadiť. Ak by išlo len o nepriame náznaky, myslím, že by to bolo ešte prijateľné, no ak by sme nebodaj videli aj trošku inšie náznaky, vrátane nejakej pusy, nuž, odpoveď internetu bude určite veľmi silná. Sme teda veľmi zvedaví, ako chce Disney celú túto tému v novom filme vyriešiť.

Čo hovoríte na to, že Disney zo svojej novej populárnej princeznej urobí lesbu? Ste radi, že sa neboja deťom ukázať túto sexuálnu stránku? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -