Battlefield V si v októbri nezahráme! Prečo sa posúva dátum vydania a aké veci budú hre chýbať?

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Battlefield V má problémy a preto EA musí hru doladiť tak, aby sme ju mohli bez problémov hrať. Taktiež sa zistilo, že režimy, na ktoré sa zrejme najviac tešíme, a to Battle Royale a kooperatívny režim, nebudú v hre hneď od začiatku vydania! Tvorcovia z DICE nám to dali však vedieť asi tou najhoršou cestou.

Battlefield V dátum vydania – prečo sa posúva?

Dátum vydania Battlefieldu bol stanovený na 19. októbra, no ak sa všetko vydarí, zahráme si ho najskôr 20. novembra. Hra totižto nie je pripravená, čo nám oznamuje aj EA. Aj keď hra je našťastie odložená aj vďaka nám. Našťastie preto, lebo by sa malo opraviť mnoho vecí, ktoré hráči chceli a na ktoré nadávali. Medzi to patrí napríklad zlepšenie základného herného zážitku, vrátane prispôsobenia tempa hry, zlepšenie viditeľnosti vojakov. Avšak nezabúdajte! To, že sa posunula finálna verzia hry neznamená, že sa posunula aj beta! Tú si totiž budeme môcť zahrať už budúci týždeň a to konkrétne od 6. septembra.

Battlefield V posúva dátum vydania
Zdroj: trueachievements.com

Battlefield V nebude obsahovať mnoho dôležitých prvkov!

Novinka nebude obsahovať hneď po štarte napríklad kooperatívny mód Combined Arms a dokonca ani toľko spomínaný Battle Royale. To, kedy k nám prídu, zatiaľ bohužiaľ nevieme, no dúfame, že to bude čoskoro po vydaní hry. No ak si však už teraz myslíte, že toho chýbať bude veľa, to nie je všetko. Chýbať na začiatku budú aj veci ako: Schopnosť odtiahnuť bokom mŕtvych spoluhráčov, meniť „skiny“ na dopravných prostriedkoch, program na prenajímanie serverov alebo Mortar gadget. Čiže chýbať toho bude naozaj veľa.

Battlefield V posúva dátum vydania
Zdroj: thenextweb.com

Ako sme sa o tom dozvedeli?

Ako sme sa dozvedeli, že kooperatívny mód nebude v hre od začiatku? Dosť hlúpo, ale jednoducho. Objavilo sa to na oficiálnej stránke, žiaľ nám to oficiálne vývojári nepovedali, ale len to nenápadne vložili do textu na ich stránke.

My sa na hru tešíme, aj keď po takomto odklade nevieme čo od hry čakať. Najmä keď zo začiatku by malo veľmi veľa dôležitých prvkov chýbať. Čo si myslíte vy, vyladia vývojári hru do spustenia?

Zdroje: pcgamer.com, eurogamer.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -