Veľká škoda. Skončí herná séria, ktorú milovalo obrovské množstvo hráčov na Slovensku

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Hrali ste ju aj vy, teraz je odkázaná na zánik

Ikonická herná séria z alternatívneho sveta plného kamier a sledovania obyvateľov je mŕtva. Watch Dogs je podľa leakera j0nathana odkázaná na konečnú stopku. O téme informuje portál wccftech.com.

Vo svojom tweete na X píše, že po neúspechu Watch Dogs: Legion je táto herná séria Ubisoftu mŕtva. Dva vydané diely síce predali cez 20 miliónov kusov, ani vysoké predaje však sérii budúcnosť nezaistili. Dôvodom zrušenia môže byť aj vlažné prijatie druhého dielu, ktorý síce predstavil zopár sviežich nápadov, zároveň ale čelil kritike za opakujúcu sa hrateľnosť.

Zaujímavo však znie informácia, ktorá hovorí, že v pláne bol originálny spinoff v battle royale štýle. Žiaľ, ani tento projekt si nezahráme. Ubisoft sa začal viac zameriavať na ziskové franšízy, ako sú série Assassin’s Creed a Far Cry.

Herná služba zdražuje

Z herného sveta to ale nie je posledná smutná správa. EA s okamžitou platnosťou zdražela obidve úrovne predplatného EA Play aj EA Play Pro.

V prípade dostupnejšieho predplatného EA Play, ktoré poskytuje prístup ku výberu tých najznámejších EA hier, sa mesačný poplatok zvýšil z pôvodných 3,99 € na 5,99 €. Ide až o 50 % nárast. Drastické navýšenie sa týka aj ročného predplatného, ktoré narástlo z pôvodných 24,99 € na 39,99 €, čo je až o 60 % viac.

Prehľad nových cien

  • EA Play: 5,99 € mesačne / 39,99 € ročne (predtým 3,99 € / 24,99 €)
  • EA Play Pro: 16,99 € mesačne / 119,99 € ročne (predtým 14,99 € / 99,99 €)

Keďže nový cenník platí už od 10. apríla, predplatitelia musia byť pripravení, že už 10. mája zaplatia viac než doteraz.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -