Najväčší letný blockbuster Netflixu je tu. Jennifer Lopez spája sily s robotom a bojuje proti AI

Nenechajte si ujsť

Netflix ukázal svoj akčný blockbuster

Netflix pokračuje v osvedčenom recepte vydávania filmov postavených na jednej hereckej hviezde. Nedávno sme v podobnom duchu na službe mohli vidieť fantasy Damsel s Millie Bobby Brown či sci-fi Spaceman s Adamom Sandlerom, teraz sa v žiari reflektorov ocitne Jennifer Lopez. Herecká ikona bude musieť vo futuristickej novinke Atlas spojiť sily s umelou inteligenciou a čeliť svojim najväčším obavám.

Atlas patrí k najväčším tohtoročným novinkám Netflixu. Film sa k predplatiteľom služby dostane už na budúci mesiac, dostávame teda prvý trailer, ktorý hovorí viac o jeho zasadení. V čele príbehu bude stáť Jennifer Lopez ako brilantná analytička s hlbokou nedôverou k technológiám a umelej inteligencii, ktorá musí spojiť sily so zbehnutým robotom a zachrániť tak ľudstvo pred nebezpečnými plánmi AI.

Dej znie ako otrepané klišé a všetci dobre vieme, ako to nakoniec dopadne, vizuálna stránka je však zvládnutá na jednotku a trailer sľubuje svižnú akciu. Keď k tomu pripočítame charizmatickú hlavnú hrdinku, pravdepodobne dostaneme pohodovú a ľahko predvídateľnú jednohubku s peknou akciou.

Potvrdzuje to aj samotná herečka. Lopez hovorí, že príbeh filmu je jednoduchý a ľahko pochopiteľný. Navonok sa Atlas tvári ako veľká sci-fi akcia, vnútri je podľa nej predovšetkým snímkou o priateľstve a istým spôsobom ide až o milostný príbeh. Nie v tradičnom slova zmysle, ale tentokrát v podobe dvoch rozličných bytostí, ktorých spoja hrozné okolnosti a navzájom sa od seba učia.

Naposledy mu to vyšlo

Pre Jenifer Lopez nejde o prvú spoluprácu s Netflixom. Minulý rok dvojica spoločne predstavila akčno-špionážny triler Matka, ktorý sa po premiére tešil obrovskému diváckemu záujmu. Film si napokon pozrelo až 136,4 milióna divákov a stal sa 8. najsledovanejšou snímkou v histórii služby. Netflix je pripravený úspech zopakovať aj s novinkou Atlas, ktorá tu štartuje v piatok 24. mája.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -