Druhý fantastický trailer na Marvelovku Black Panther je vonku! Bude mať Infinity War konkurenciu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Druhý úžasný trailer na Black Panther je tu! My sa pýtame jediné, ako to Marvel stále robí?

Thor: Ragnarok sa blíži, no a to samozrejme znamená, že Marvel už musí propagovať svoj ďalší projekt. Síce sme teda asi všetci verili, že konečne pôjde o dlhoočakávaný trailer na Avengers: Infinity War, nakoniec sa štúdio rozhodlo pre skorší projekt. No a viete čo, s takýmto trailerom na Infinity War hneď zabudnete! Nový Black Panther trailer nás totižto absolútne očaril.

Ak čakáte uzemnený film s jedným hrdinom, ste na omyle. Prekrásne efekty, úžasní herci a vynikajúce meno režiséra. Ním je samozrejme Ryan Coogler, ktorý ma na konte zatiaľ psoledný film z Rockyho série, Creed. Robiť dvojku teda odmietol práve kvôli tomuto filmu, no a my sa mu vôbec nečudujeme. To čo momentálne Marvel vyrába je až neskutočné. Black Panther bude teda 18. filmom v sérii, no a pôjde o posledný film pred Avengers: Infinity War. Ak teda bude výsledný snímok rovnako úžasný ako tento trailer, myslím, že Infinity War nemusí byť najlepší MCU film v roku 2018! Pre viac noviniek ohľadom tohto filmu nás sledujte aj naďalej!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xjDjIWPwcPU]

Oficiálny plagát k 18. marvelovke, Black Panther
Oficiálny plagát k osemnástej Marvelovke, Black Panther; Zdroj: facebook.com

Páči sa vám nový Black Panther trailer? Tešíte sa na túto Marvelovku? Myslíte, že tento film bude lepší ako Avengers: Infinity War? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -