Emma Watson prvý krát odhalila svoj spevácky hlas. Znie ako pravá Bella?

Nenechajte si ujsť

Najnovší film od Disney so známym názvom Kráska a Zviera, ktorý čochvíľa uvidíme aj v kinách, sa nepochybne bude niesť s mnohými prvkami nostalgie. V hlavnej úlohe si zahrá krásna Emma Watson, ktorú mnohí môžete poznať nielen z Harryho Pottera. Teraz však môže zahodiť kúzla a prútik a vydať sa na dobrodružstvo iného druhu. Predsa len každý vie, o čom rozprávka Kráska a Zviera je. Napriek tomu sa kníh asi nezbaví, veď aj v rozprávkovej podobe bola Bella a.k.a Kráska nesmierne veľká milovníčka kníh. A nie len to. Bola hudobníčka srdcom aj dušou a s touto neľahkou úlohou sa musí popasovať teraz aj Emma.

Ako zvládla Emma Wattson odspievať svoju úlohu v Kráske a Zvierati?

Síce to nepotvrdilo priamo Disney, ale na trhoch sa objavila hračka princeznej Belly, ktorú mala nadabovať práve Emma. A my musíme uznať, že vôbec neznie zle. Na mieste sú však aj otázky, prečo sa s takým talentom tak dlho schovávala? Každopádne by bolo naozaj zaujímavé keby bol jeden z najväčších blockbusterov objavený práve vďaka hračke. Bude to ale skvelo premyslený marketingový ťah. Takým bola aj Emma, ktorá so svojim známym menom (a aj talentom) pritiahla nepochybne kopu divákov. Či to však bude stačiť na úspešný film uvidíme až po zhliadnutí Kráska a Zviera vo filmovej podobe. Čo vás však poteší je to, že Disney postupne chystá viac adaptácii jeho známych rozprávok ako Mulan, 101 Dalmatíncov atď. Je to naozaj potešujúca správa a my dúfame, že filmy budú nemenej úspešné ako ich originály.

View this post on Instagram

LISTEN: @emmawatson singing "Something There" from @beautyandthebeast. This short recording was taken from the singing @hasbro Belle doll that was spotted in stores a few days ago. Thank you to @bellabestiason for sharing with me this morning! …. Repost from @the_west_wing_: Get ready for this one guys… FIRST PEEK AT EMMA SINGING SOMETHING THERE!!!! I am officially floored, if she wasn't perfect enough this has absolutely nailed her as #Belle! I cannot wait for this movie!!! 😍🌹 Recording taken from the singing Belle Hasbro doll! Not sure who to credit though, sorry! #beautyandthebeast #batb #disney #emmawatson #danstevens #lukeevans #joshgad #ewanmcgregor #ianmckellan #emmathompson #gugumbatharaw #kevinkline #stanleytucci #audramcdonald #taleasoldastime #beourguest #billcondon #beautyandthebeast2017

A post shared by Beauty & the Beast Movie News (@beautyandthebeastmovienews) on

Foto: wallpapersite.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -