Seriály

Pamätáte si na film Jumper s Haydenom Christensenom? Dočkáme sa rebootu v podobe televízneho seriálu!

Videl niekto z vás film Jumper (2008), v ktorom hral mladý Hayden Christensen a.k.a. Anakin Skywalker a Samuel L. Jackson? Musím priznať, že bol jeden z najobľúbenejších filmov môjho detstva, teda vtedy, keď som ešte nemal dobrý vkus na filmy. Sci-fi Jumper bol totižto prepadákom ako v zárobkoch, tak aj v hodnoteniach (16% na Rotten Tomatoes). Režisérom bol Doug Liman (Barry Seal: Nebeský Gauner) a ide teda o jeden z jeho horších filmov. Stále však na neho mám dobré spomienky a aj práve preto som sa rozhodol napísať túto novinku. Film Jumper sa totižto dočká rebootu vo forme televízneho seriálu! Čo o ňom zatiaľ vieme?

film Jumper

Zdroj: youtube.com

Seriál ešte ostáva skrytý

Jediné, čo zatiaľ vieme, sú dve mená a dve spoločnosti. Vyvíjať projekt by mali herec Jamie Bell (reboot Fanstastic Four) a scenárista/režisér Julian Simpson. Najlepšie na tom je, že práve Jamie Bell bol jedným z Jumperov vo filme a zahral si vedľajšiu rolu. Zatiaľ však nieje známe, či si v seriáli aj zahrá, alebo len bude pomáhať s produkciou. O distribúciu by sa mali postarať spoločnosti Lionsgate a New Regency. Sme teda naozaj zvedaví, ako sa seriál vyvinie a či sa vôbec uchytí. My mu však určite dáme šancu!

Knižná séria Jumper od Stevena Goulda sa dočká aj ďalšej adaptácie. Minulú jeseň si YouTube Red objednal pilotnú časť pre seriál Impulse, dejový sequel Jumpera. Tento seriál bude založený na tretej knihe z Gouldovej “Jumper” série. Doug Liman pri tejto sérií tak naďalej aj ostáva, pretože by mal byť režisérom a výkonným producentom Impulsu. Tak čo, tešíte sa na nové príbehy o ľuďoch so schopnosťou teleportovať sa? Máme tu nejakých fanúšikov knižnej série? Určite ostaňte s nami pre všetky novinky ohľadom tejto témy!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár