Ktorá dôležitá postava navždy opúšťa MCU po filme Avengers: Endgame?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Chris Evans (Captain America), Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Hulk) či Jeremy Renner (Hawkeye) – všetkým týmto hercom končí po filme Avengers: Endgame zmluva s Marvelom. Zatiaľ je teda iba vo hviezdach, ktorí z nich si svoje zmluvy predĺžia a koho naopak v Marvel Cinematic Universe už neuvidíme.

Zatiaľ dal svoju rozlúčku so štítom Kapitána najavo iba Chris Evans, no aj Downey Jr. spomínal, že by chcel oblek čo najskôr zavesiť na klinec. Najnovšie informácie však hovoria, že MCU opustí po Endgame aj herečka, ktorá je v ňom od samého začiatku. Prvýkrát sa totižto objavila už v prvom Iron Manovi.

Zdroj: captaindre.wordpress.com

Gwyneth Paltrow končí v MCU

Hovoríme o herečke Gwyneth Paltrow, ktorá už 10 rokov stvárňuje postavu Pepper Potts. Nejde však o hocijakú postavu, keďže je nastávajúcou Tonyho Starka a veríme, že si pre ňu film Avengers: Endgame pripravil poriadny príbeh. Na uniknutých fotkách sme predsa videli Gwyneth navlečenú v záchrannom obleku.

Je možné, že sa práve ona vydá do vesmíru zachrániť svojho budúceho manžela? Ďalšia teória hovorí, že Pepper čaká s Tonym dieťa, v čo dúfame už od filmu Infinity War. Každopádne, herečka v rozhovore s portálom Variety prezradila, že po Endgame plánuje ísť do „dôchodku“. Nič však ešte nie je stratené!

„Chcem tým povedať, že už som trochu stará na to, byť v obleku a všetko okolo toho. Cítim sa veľmi šťastná za to, že som to vôbec spravila, pretože ma do toho v skutočnosti museli prehovárať. Bola som kamarátka s [režisérom Iron Mana] Jonom Favreaum. Robiť prvého Iron Mana bolo naozaj veľkou skúsenosťou a bolo krásne sledovať, ako sa to pre fanúšikov stalo tak dôležitým. Cítim sa byť poctená za to, že som mohla byť súčasťou niečoho, do čoho sú ľudia tak zanietení. Samozrejme, keby mi povedali ‘Môžeš sa na deň vrátiť?,’ tak tu budem pre nich vždy, keď ma budú potrebovať“.

V tomto bode teda nemôžeme očakávať, že má Marvel pre postavu Pepper Pots prichystanú veľkú budúcnosť. Myslíte, že bude vo filme Avengers: Endgame dôležitou súčasťou?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -