456 súťažiacich na Netflixe bojuje v najväčšej reality šou histórie, pozrite si trailer

Nenechajte si ujsť

Squid Game je späť

Nič v histórii Netflixu sa nesledovalo viac ako juhokórejský počin z roku 2021 Squid Game. Z nenápadného seriálu sa vykľul nový globálny fenomén, ktorý na Netflixe v sledovanosti hravo predbehol aj jeho najväčšie hity v podobe Stranger Things či Money Heist.

Druhá séria Squid Game je aktuálne v nedohľadne, Netflix je však rozhodnutý opätovne rozdúchať šialenstvo jeho duchovným nástupcom. Nesie názov Squid Game: Challenge a predstaví skutočných súťažiach v boji o najväčšiu výhru v dejinách televízie.

Rekordná výhra s rekordným počtom súťažiacich

Squid Game: Challenge je nová reality šou od Netflixu, ktorá vyjde už počas budúceho mesiaca. Okrem toho, že sľubuje šialenú výhru 4,56 milióna dolárov, novinka bude aj rekordérom v počte súťažiach. O výhru zabojuje 456 účastníkov, čo je podľa Netflixu najviac v histórii televízie.

Zasadením bude novinka imitovať slávnu seriálovú predlohu. Tešiť sa teda môžeme na známe kulisy, strážcov v červených kombinézach, ale tiež viaceré hry, ktoré nová reality šou skopíruje z pôvodného formátu. Netflix však sľubuje aj hromadu nových originálnych výziev, čo dokazuje aj prvý plnohodnotný trailer k novinke.

Plnohodnotné pokračovanie je v nedohľadne

Squid Game: Challenge bude pozostávať z 10 epizód a preverí nielen fyzické predispozície súťažiacich, ale tiež ich schopnosť pracovať v tíme a chladnokrvne taktizovať. Seriál sa, nakoniec, preslávil práve jedinečným konceptom, v ktorom musia jednotlivci spolupracovať, no zároveň hrať každý sám za seba.

Novinka na Netflixe štartuje 22. novembra, kedy bude predplatiteľom služby k dispozícii všetkých 10 epizód seriálu. Medzitým služba usilovne pracuje aj na plnohodnotnom pokračovaní, ktoré však zatiaľ nemá stanovené dátum vydania. Optimistické predpoklady hovoria o premiére na jeseň, prípadne v zime, budúceho roka, omnoho pravdepodobnejší sa však javí premiéra počas roka 2025.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -