10 šialených teórii, ktoré zmenia váš pohľad na Avengers: Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Samozrejme, že sa najočakávanejšieho filmu v histórii nemôžeme dočkať a tak sme pri googlovaní natrafili na pár šialených, no podarených teórií ohľadom Infinity War. Samozrejme, ani jednu z nich nemôžeme potvrdiť, avšak každá z nich stojí za to!

10. Vision sa stane človekom

Zdroj: uproxx.com

Takmer každý fanúšik očakáva, že sa z týchto dvoch postáv stane pár. Už viackrát sme videli, že k sebe majú veľmi blízko. Vieme, že Vision má v sebe Kameň nekonečna, po ktorom túži Thanos. Čo sa však stane, keď mu Thanos ten kameň vezme? Bude s Visiona človek? Aleb zomrie? Každý fanúšik Avengers túži po prvej možnosti.

9. Quicksilver ožije

Zdroj: screenrant.com

Riaditeľ Marvelu Kevin Feige oznámil, že v Infinity War sa objaví každý hrdina z MCU. A tak sa fanúšikovia začali zamýšľať nad tým, ako by mohli Quicksilvera oživiť. Ako „reálna“ možnosť sa núka Doctor Strange, ktorý by sa mohol preniesť v čase a zachrániť tak superhrdnu, ktorý sa vo Veku Ultrona obetoval, aby zachránil Hawkeye-a s dievčatkom. Tak uvidime, či sa to udeje práve takto.

8. Nebula sa spriatelí so Spider-Manom

Zdroj: www.tvguru.cz

Herečka Karen Gillan sa vyjadrila, že vo filme Infity War dostane veľa priestoru. Zrejme vďaka tomu, že je nevlastnou dcérou veľkého Thanosa. Herečka tiež prezradila, že sa spriatelí s jedným zo superhrdinov a že ide o netradičné priateľstvo. Fanúšikovia hneď mysleli na Winter Soldiera, ktorý má rovnako ako Nebula za sebou temnú minulosť, avšak názory sa zhodli na mene Spider-Man. Ten je rovnako ako Nebula nováčik v Avengers (Nebula v Strážcoch Galaxie), takže majú veľa spoločného. S kým sa však Nebula spriatelí, uvidime až vo filme.

7. Draxova dcéra je nažive a pracuje pre Thanosa

Zdroj: www.tvguru.cz

V prvej časti Strážcov Galaxie sme sa dozvedeli, že Draxovi zabil rodinu Ronan, Thanosov sluha. Ten zabil aj jeho dcérku, ktorú Drax oplakával. Fanúšikovia však tvrdia, že Ronan Draxovu dcéru nezabil, ale že ju zajal, aby tak bojovala v armáde Black OrderProxima Midnight. Draxová dcera Kamarie by sa tak pripojila k armáde nevlastných Thanosových detí, ktorí obsadzujú planéty, ktoré následne Thanos ovládne. Či sa táto teória zakladá na pravde, uvidime až v samotnom Infinity War. Každopádne, bude zaujímavé vidieť Draxovu reakcie, keď by v tomto prípade zistil, že vlastne bojuje proti svojej dcére, ktorú považoval za mŕtvu.

6. Thanos znovu vytvoril Ultrona

Zdroj: www.tvguru.cz

Thanosa sme videli v potitulkovej scéne filmu Avengers: Vek Ultrona, v ktorom povedal: „Fajn, urobím si to sám.“ Fanúšikovia sa toho chytili a veria, že ho sklamal práve Ultron. Podľa tejto téorie Thanos zmanipuloval udalosti, aby bol Ultron vytvorený. Nasledne ho „nakazil“ vírusom, aby sa Ultron utrhol z reťaze. Jeho sklamanie teda pramení z toho, že sa tímu Avengers nakoniec podarilo Ultrona zničiť. V Infinity War sa vraj Thanos pokúsi vytvoriť Ultrona pomocou kameňa nekonečna, tentokrát však oveľa silnejšieho.

5. Doctora Strangea čaká bitka s Ebony-Maw

Zdroj: www.tvguru.cz

Podľa traileru sa Doctor Strange dostane do obrovských problémov. Videli sme, že na neho útočí postava vytvorená pomocou CGI. Aj keď nevieme, ktorý herec na Doctora útočí, vieme, ktorá postava to bude. Na plagátoch Doctora Strangea sme si všimli nápis „EB-MAW„, ktorý jasne odkazuje na záporáka Ebony Maw, ktorý patrí k Thanosovej armáde Black Order. Ten zjavne ide po kameni nekonečna, ktorý je ukrytý v Agamottovom Oku.

4. Koho hrá Peter Dinklage, známy ako Tyrion zo seriálu Game of Thrones?

Zdroj: www.tvguru.cz

Už nejaký ten čas vieme, že sa v Infinity War objaví aj skvelý herec Peter Dinklage. Marvel však oficiálne nepotvrdil o akú postavu pôjde. Najčastejšie sa skloňuje meno Pip The Troll, keďže herec má na poslednej fotke totožné vlasy ako táto komiksová postava. Pip The Troll patrí do sveta Adama Warlocka, ktorého ste mohli vidieť v potitulkovej scénke Strážcov z Galaxie 2. Podľa tejto téorie by sa mohol Peter v MCU objavť častejšie.

3. Red Skull sa vráti

Zdroj: www.tvguru.cz

Behom jedného rozhovu herec Samuel L. Jackson, ktorý v MCU stvárňuje postavu Nicka Furyho, takmer prezradil veľké tajomstvo. Keď sa ho reportér spýtal, či bude v Infinity War, odvetil: „Nie, nevideli ste ma ani v Občianskej Vojne, ale Nick Fury tam stále niekde je a snaží sa zistiť čo lebka….“. V tom momente ho prerušil reportér, aby toho nepovedal ešte viac. Keďže anglický preklad lebky je Skull, myslel herec na záporáka Red Skulla? Tým by sa potvrdila účasť Red Skulla v Infinity War. Tohto záporáka sme videli naposledy v prvej časti Captain America, v ktorej bol pohltený tesseractom, teda kameňom nekonečna. To však nemusí nutne znamenať, že zomrel.

2. Steve Rodgers sa vzdá svojej identity

Zdroj: www.tvguru.cz

Už v traileroch ste si určite všimli, že Captain America má netradičný účes a vzhľad. Tento nový „look“ má však jeho postava známa ako Nomad, nie Captain America. Podľa všetkého sa Steve vzdal svojej identity, otázkou však zostáva, kto po ňom prevezme vedenie Avengers. Podľa fanúšikov by to mal byť práve Winter Soldier, pretože herec Sebastian Stan podpísal so spoločnosťou Marvel zmluvu na ďalšie filmy po Infinity War.

1. Thanos oživí všetkých filmových záporákov

Zdroj: www.tvguru.cz

Táto téoria patrí medzi tie najbláznivejšie. Thanos zrejme omylom oživí všetkých doterajších záporákov MCU, proti ktorým stáli Strážcovia Galaxie a Avengers. Znovu by sme sa tak stretli s Ronanom či Yellowjacketom. Otázkou však zostáva, na ktorú stranu by sa pripojili? Keďže Thanos má v plane vyhladiť život na zemi, nebolo by logické, ak by sa k nemu pripojili títo borci, keďže by v tomto prípade nemali komu vládnuť.

Každá táto téoria, hoci aj tá najuveriteľnejšia sa nezakladá na reálnom podklade. Ide o teórie, ktoré vytvorili nadšení fanúšikovia, ktorí sa už nevedia dočkat finálnej bitky. Každopádne, všetky tieto teórie pôsobili ako tak vierohodne a snáď vás aspoň trochu pobavili.

ZDROJtvguru

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -