90 minút napätia v poslednej časti 6. série | The Walking Dead

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ko sa dalo očakávať, autori seriálu si pre nás pripravili malé prekvapenie. Finálová časť šiestej série bola potiahnutá na 90 minút. To nie je však jediné prekvapenie, ktoré nás čaká. Napätie a brutalita. Tých 30 minút navyše sa budú hodiť na spamätanie zo všetkého toho krviprelievania, ktoré Vám zaručene zašpiní celú obrazovku.

Nie je to prvý krát, čo sa stretneme s rozšírenou epizódou. O tento zážitok sa postaralo taktiež finále piatej série. V priebehu posledných dvoch rokov sme sa stretli už s viacerými predloženými časťami, no verím, že táto bude o niečo viac výnimočná. Odvysielaná bude 3.apríla 2016 a s ňou do seriálu zavíta najväčšie zlo.

Finále nesie názov Something to Fear a na obrazovke sa objaví najviac záporná postava z celého The Walking Dead. Dlho očakávaný Negan, ktorého si zahrá Jeffrey Dean Morgan. V komikse práve on môže za smrť Glenna. Ako už bolo potvrdené, na scénu sa dostane tým, že ukončí život jednej z hlavných postáv. Síce sa to ťažko číta, ale je to naozaj tak. Jeho pálka si pochutná na niečej hlave. Koho smrť nás čaká? Stále je šanca, že Glenn (Steven Yuen) bude ušetrený. Niekto ho však musí nahradiť. Carol (Suzanne McBride) to určite nebude. Bolo potvrdené, že ako jediný charakter nebude zabitý v sérii.

Po včerajšej časti nás do finále čakajú už len dve. Predposledná vychádza 27.marca v nedeľu v 9:00PM. U nás sa objaví až v pondelok a ja sám sa už neviem dočkať. Posledná epizóda Twice As Far bola malá ukážka toho ako sa dajú niektoré momenty z komiksu jednoducho zmeniť. Tu mal totižto zomrieť Abrahám Ford, ktorému mal šíp preletieť lebkou. Namiesto Abraháma to bola Denis Cloyd (Marritt Wever), doktorka, ktorú zabil The Savior Dwight (Austin Amelio). Ten ukradol kušu a motocykel Darylovi po tom, ako ho zachránil. Ako Daryl sám povedal: ,,Mal som ťa vtedy zabiť.“ Dwight a jeho skupina nakoniec utečú a zmiznú hlboko v lese.

Koniec včerajšej časti nám priniesol ešte jedno malé prekvapenie. Carol nechala odkaz pre svojho nového priateľa Tobina (Jason Douglas) s tým, že odchádza z Alexandrie a nechce, aby ju niekto začal hľadať. Náhľad do novej časti nám však ukazuje, že Alexandriu opustí aj Daryl, ktorý sa ju pokúsi nájsť. Tu vzniká otázka, či náhodou Daryl nepadne do pästi samotnému Neganovi. V tom prípade je malá šanca, že nás opustí práve on, postava, do ktorej sa zamiloval asi každí. Daryl v tom však neostane sám. Po jeho stopách sa vydávajú Michonne, Gleen a Rosita. Ako to dopadne si budeme musieť počkať a už teraz sa trasiem. Koho si vyberie Negan? Ktorá hlavná postava nás na konci šiestej série opustí? Zostaňte naladený na ďalšiu časť už budúci pondelok a na finále, ktoré sa netrpezlivo blíži. 3.apríl je deň, kedy sa všetko zmení a už nič nebude rovnaké!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -