Vieme, kedy sa vražedná bábika Annabelle vráti do kín; O réžiu sa postará scenárista hororu To!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Všetko to začalo ešte späť v roku 2013, kedy režisér James Wan (Saw) priniesol na svet horor V zajatí démonov. Film ihneď zožal obrovský úspech, a tak sa séria hneď o rok na to dočkala rozšírenia v podobe spin-offu. Ten sa zameral na vražednú bábiku Annabelle, ktorá si nakoniec zarobila 84 miliónov dolárov z rozpočtu iba 6.5 miliónov. V roku 2016 tento ošiaľ pokračoval filmom V zajatí démonov 2, o ktorý sa taktiež postaral sám maestro hororu, James Wan. Minulý rok sme mali možnosť vidieť snímku Annabelle: Zrodenie zla, teda prequel k prvému filmu. Ten si zarobil 102 miliónov dolárov z rozpočtu 15 miliónov. Tento rok sa môžeme tešiť na ďalší spin-off, tentokrát o mníške, ktorá sa ukázala už vo viacerých filmoch.

Annabelle 2
Zdroj: Deadline.com

Film Annabelle 3 pozná svoj dátum premiéry!

Okrem toho, že si toto univerzum stále drží svoje kvality, štúdio Warner Bros. v ňom vidí veľké peniaze. Práve preto bolo oficiálne oznámené, že uvidíme film Annabelle 3! Pred týždňom sme vám písali o tom, že štúdio naplánovalo premiéry pre niekoľko z ich filmov. A práve 3. júla 2019 sme mali vidieť prídavok do filmového univerza „Conjuring“. Iba pár dní dozadu sme sa tak dozvedeli, že práve tento dátum patrí pokračovaniu Annabelle! Okrem oficiálneho potvrdenia sme sa dozvedeli aj to, že sa o scenár postará známe meno – Gary Dauberman. Práve tento človek držal pero aj pri prvých dvoch Annabelle filmoch, ako aj pri veľkom hite s názvom To.

Okrem scenáru sa však postará aj o samotnú réžiu, pričom pôjde o jeho režijný debut! Štúdio Warner Bros. jednoducho jeho prácu na hororoch miluje. Scenár totižto pomáha tvoriť aj ku filmu To: Kapitola 2, alebo očakávanému spin-offu Mníška! Ten si v slovenských kinách vychutnáme už 6. septembra 2018. O príbehu Annabelle 3 zatiaľ nič nevieme a takisto netušíme, či pôjde o ďalší prequel, alebo sa konečne dočkáme pokračovania.

Ako to vidíte vy? Tešíte sa režijný debut Garyho Daubermana?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -