Prečo si Christian Bale ešte nepozrel Návrat Temného Rytiera?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Christian Bale si stále nepozrel film Návrat Temného Rytiera! Teraz vieme prečo!

Pre niekoho stále najlepší Batman. Brilantný herec Christian Bale totižto stále dostáva otázky na jeho úspešnú trilógiu o temnom rytierovi, a to aj po toľkých rokoch od jej ukončenia. My sa samozrejme nečudujeme. Aspoň v našich očiach ide stále o jednu z najlepších filmových trilógií všetkých čias. Vtedajší predstaviteľ Batmana však až teraz prezradil dôvod, prečo si ešte nikdy nepozrel tretí film zo série s názvom Návrat Temného Rytiera.

Christian Bale si nedokáže film pozrieť preto, lebo mu to vždy vynorí spomienky na streľbu v Aurore. Mnohí z vás si to určite pamätajú. Polnočná premiéra filmu Návrat Temného Rytiera sa bohužiaľ v meste Aurora stala pre niektorých divákov osudnou. Do sály si totižto sadol ozbrojený muž, a počas premietania filmu zabil 12 ľudí a zranil ďalších 70. Strelec si vravel Joker a na polícii sa dokonca strážnikov pýtal, ako skončil film. Táto udalosť z roku 2012 Christiana Balea veľmi ovplnila. Ten so svojou manželkou pár dní po strelbe navštívil všetkých zranených a bol si uctiť pamiatku zomrelých.

Christian Bale aj s manželkou v Aurore pri pomníku venovanému obetiam
Christian Bale aj s manželkou v Aurore pri pomníku venovanému obetiam; Zdroj: popsugar.com

„Nebol som schopný pozerať tú snímku bez toho, aby som na to nemyslel. Jedného dňa by som však film veľmi rád videl.“ Bale ešte prezradil, že ešte stále nevidel ani kontroverzný počin Batman v Superman, kde si netopieri kostým obliekol Ben Affleck. Známy herec ale podľa všetkého nie je zrovna najlepší filmový divák, a často pozerá iba filmy, ktoré chcú vidieť jeho deti. Niektorí fanúšikovia dokonca o trilógii vravia ako o prekliatej, keďže počas premiérového obdobia druhého dielu s názvom Temný Rytier tragicky zomrel predstaviteľ Jokera, herec Heath Ledger. Perfektnú trilógiu teda v skutočnom živote príliš mnoho perfektných vecí nestretlo.

Čo vravíte na Baleov dôvod prečo nevidel Návrat Temného Rytiera? Milujete túto filmovú trilógiu? Je Christian Bale podľa vás stále najlepší Batman? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -