Epic opäť rozdáva Alien: Isolation zadarmo, toho predsa nikdy nie je dosť

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Alien: Isolation (opäť) zadarmo

Na herný titul Alien: Isolation nedáme v redakcii dopustiť, preto vás informujeme vždy, keď sa vyskytne zadarmo alebo vo veľkej zľave. A kto iný, ako Epic Games, opäť rozdáva túto hororovú survivalovku úplne zadarmo.

Druhým bezplatným titulom tohto týždňa je Hand Of Fate 2. Dungeon crawler z roku 2017, ktorý je zasadený do sveta temného fantasy. Milovníci RPG si určite prídu na svoje, no bezchybný Votrelec z roku 2014 je v našich srdciach víťazom.

hra Alien: Blackout
Zdroj: wall.alphacoders.com

Zvyšok už poznáte. Hry si v aplikácii Epic Games Store alebo vo webovom prehliadači pridáte do knižnice, kde vás budú strašiť už naveky. Čas máte do 29. apríla, presnejšie do 17:00 lokálneho času.

Budúcotýždňová nádielka už tak atraktívna nebude. Odomknutie postavičiek do bezplatnej hry Idle Champions of the Forgotten Realms v hodnote 100 dolárov. Pre niekoho možno zaujímavé, no my budeme hrať Aliena.

Zdroj: rockpapershotgun.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -