Legendárny sitkom Ako som spoznal vašu mamu sa vracia späť! Ktorá postava vyrozpráva príbeh tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Spin-off seriálu Ako som spoznal vašu mamu

Americký seriál Ako som spoznal vašu mamu (HIMYM) sa stal povinnou jazdou pre všetkých fanúšikov humoru. Partia najlepších priateľov dokázala baviť divákov z prostredia MacLarenovho baru necelé desaťročie, a tak prichádza čas na jeho spin-off s príznačným názvom Ako som spoznala vášho otca.

Hilary Duff sa objaví na Tinderi. Naozaj!

Pôvodný príbeh o hľadaní jeho životnej lásky nám vyrozprával Ted Mosby, no tentokrát sa seriál zameria na ženskú predstaviteľku. Matka menom Sophie sa rozhodne rozpovedať svojmu synovi príbeh o tom, ako spoznala jeho otca, pričom s ňou diváci budú klasicky prežívať mnohé unikátne situácie z jej slobodného života bez záväzkov.

Ako som spoznal vašu mamu spin-off
Zdroj: joblo.com

Hlavnú predstaviteľku si zahrá Hilary Duff, ktorá svoju kariéru odštartovala už ako tínedžerská hviezda na Disney Channel. Medzi jej najznámejšie filmové snímky patrí Popoluškin príbeh alebo Dvanásť do tucta. Duff zavíta v očakávanom spin-offe do sveta moderného randenia, keď sa dôsledne zameria na hľadanie partnera cez online zoznamky. Mladá herečka je zo svojej novej roly maximálne nadšená a stihla už aj veselo zavtipkovať na svoj účet:

„Vo svojej kariére som mala neskutočné šťastie zahrať si niektoré úžasné postavy a rozhodne sa teším na prevzatie úlohy Sophie. Ako obrovský fanúšik seriálu HIMYM som poctená a dokonca aj trochu nervózna, že mi Carter a Craig dôverujú so zverením pokračovania. Isaac a Elizabeth (noví tvorcovia, pozn. red.) sú neskutoční a neviem sa dočkať spoločnej spolupráce nie len s nimi, ale aj s ostatnými géniami. … Uvedomujem si, že idem vkĺznuť do veľkých topánok. A to mám nohu len veľkosti 38!“

Stretneme sa znova s Barneym alebo Tedom?

Výrobu seriálu majú na starosti tvorcovia This Is Us, pričom pôvodní autori HIMYM sa budú na novinke podieľať ako výkonní producenti. Bohužiaľ, o návrate originálneho obsadenia sa nevie doposiaľ nič. Predpokladá sa, že by príbeh mohol istým spôsobom nadväzovať, ale možno sa diváci v závere dočkajú len pár situačných referencií alebo zrecyklovaných vtipov.

seriál HIMYM
Zdroj: wallpapermemory.com

Desaťdielny seriál si objednala streamovacia stanica Hulu a my zatiaľ môžeme dúfať, že nás spin-off nesklame a bude neomylne legen… počkajte si… dárny.

Tešíte sa na spin-off seriálu Ako som spoznal vašu mamu? Myslíte si, že sa dokáže vyrovnať pôvodnému príbehu? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -