NETFLIXSeriály

Fanúšikovia tešte sa! Luke Cage vo svojej druhej sérii spolu s Iron Fistom adaptuje slávnu komiksovú sériu!

Luke Cage a Iron Fist to už o rok spolu roztočia!

Ak ste komiksový fanúšik, názov vám už pravdepodobne všetko povedal. Luke Cage nás totižto už o rok poctí svojou druhou sériou, ktorá bude zároveň jeho štvrtým učinkovaním v novom Marvel-Netflix univerze. Ak ste však sledovali zatiaľ najnovší prídavok v tomto svete, určite ste si všimli, ako moc si Luke rozumel s najnovším členom Defenders tímu, Iron Fistom. Nuž, to všetko bol iba náznak toho, čo všetko nás ešte len čaká v ich budúcnosti.

V komiksoch teda majú Luke Cage a Iron Fist taký skvelý vzťah, že im Marvel založil vlastnú komiksovú sériu, Heroes For Hire. Tá je dokonca hodnotená ako jedna z ich najlepších. Ako teda už isto tušíte, je to práve táto predloha, podľa ktorej sa inšpiruje druhá séria Luka Cagea. To teda znamená, že Iron Fist si podľa všetkého strihne v druhej Lukovej sérii väčšiu rolu, ako sa na prvýkrát zdalo. No a nám sa teda naskytla len jedna otázka. Prečo nezrušiť obe pripravované série a rovno neurobiť seriál s názvom Heroes For Hire?

Prvá fotka Dannyho Randa a Luka Cagea z druhej série seriálu Luke Cage

Prvá fotka Dannyho Randa v druhej sérii Luka Cagea; Zdroj. ew.com

Nuž, asi by to išlo proti pravidlám tohto seriálového univerza. Mnoho fanúšikov samozrejme budú zaujímať osudy vedľajších postáv, ktoré nám tento seriál zatiaľ stihol predstaviť. Na Dannyho Randa sa však asi každý z nich bude po Defenders určite tešiť. Jeho chémia s Lukom bola k nezaplateniu, a sme si istí, že s nimi majú tvorcovia ešte veľa plánov. Znamená to teda, že sa Luke objaví aj v druhej sérii Iron Fista? Nevieme, no máme taký pocit, že skôr áno ako nie. Druhú sériu Luka Cagea si teda budeme môcť pozrieť už o rok, ak vám však tieto seriály už chýbajú, nezabudnite, že Punisher je tu už čoskoro. 

Ste radi, že sa tvorcovia rozhodli zadaptovať Heroes For Hire? Mali ste v Defenders radi kombináciu Luke-Danny? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Druhá séria Altered Carbon od Netflixu spoznala svoj dátum vydania. V akom tele sa vráti Takeshi Kovacs?

  Seriály

  Zavedie nás seriál Loki opäť do minulosti po udalostiach filmu Avengers?

  Seriály

  Objaví sa hviezda Game of Thrones Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač od Netflixu?

  Seriály

  Ktorý obľúbený herec sa možno ukáže v prípadnej tretej sérii seriálu The Boys?

  Pridaj komentár