Bude koniec príbehu Game of Thrones príliš unáhlený? Kit Harington, predstaviteľ Jona, v tom má jasno!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Filmári David Benioff a D.B. Weiss kriticky i finančne úspešné fantasy na obrazovky priniesli ešte v roku 2011. Vychádzajúc z knižnej predlohy spisovateľa Georgea R.R. Martina, seriál Game of Thrones (Hra o tróny) sa rýchlo vyšplhal na vysokú priečku najsledovanejších televíznych programov v histórii. Preto už teraz existuje hneď niekoľko plánov, kam sa stanica HBO vydá po ukončení hlavného seriálu.

Hra o Tróny
Na koho strane ste?; Zdroj: youtube.com

Nanešťastie pre nielen najväčších fanúšikov, dokým si Westeros vyberie svojho nového kráľa či kráľovnú, ostáva už iba šesť epizód. Mnoho divákov bolo z tejto správy sklamaných, aj keď je faktom, že dĺžkou sa jednotlivé časti budú blížiť krátkym filmom. Ak sa teda pozrieme na časové rozvrhnutie natáčania 8. série, kvôli ktorému sa dočkáme mnoho oneskorení, vysoko očakávaná finálna séria Game of Thrones sa začne vysielať až v roku 2019. Keď sa teda všetko začne blížiť ku koncu, budú sa herci a fanúšikovia vedieť vysporiadať so záverom veľkolepej éry? A dôležitejšie, stihne sa celý príbeh uzatvoriť len behom šiestich epizód?

Game of Thrones je blízko konca

Herec Kit Harington (Jon Snow) sa s portálom Digital Spy nedávno rozrozprával ohľadom toho, či je pripravený opustiť svoju postavu. Stihol nás taktiež uistiť, že na koniec príbehu je ten správny čas:

Game of Thrones sa ku koncu blíži v tom správnom čase celkovo, pre mňa, a aj pre ostatných. Minulý večer som si o tom cez e-mail písal s Davidom Benioffom a Danom Weissom, pričom sme začali byť naozaj emocionálni a uplakaní. Určite to však bude oslobodzujúce. Teším sa hlavne na myšlienku, že budem mať celý rok voľný – teraz totižto natáčam 6 mesiacov, pričom polovica rozdielnych projektov, na ktorých by ste možno chceli pracovať, vám ušla v druhom polroku. Nemôžem robiť mnoho vecí. Preto sa teším na koniec, pričom 8 rokov je tá správna dĺžka času. Dlhšie by som už pokračovať nechcel. Mám totižto mnoho ďalších nápadov, ktoré chcem rozvíjať.

Zdroj: cimg.tvgcdn.net

Patríte medzi väčšinu, ktorá Game of Thrones sleduje a momentálne netrpezlivo čaká na poslednú sériu? Bojíte sa, že príbeh sa behom šiestich epizód nestihne dostatočne uzatvoriť, alebo tvorcom seriálu dôverujete?

ZDROJDS

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -