Zabudnite na Avengerov. Hollywood chystá zvrátenú zábavu plnú krvilačných monštier

Nenechajte si ujsť

Vzniká nové hororové univerzum

Americkí filmári chystajú ďalšie veľké filmové univerzum. Na gigantické príšery Godzillu a Konga alebo superhrdinov od Marvelu či DC však tentokrát zabudnite. V príprave je totiž zvrátená verzia ikonických postavičiek od Disney. Tie už neuvidíme ako kamarátov detí, ale ako vraždiace monštrá v novom hororovom vesmíre.

Kto by nechcel vidieť Macka Pu s motorovou pílou, ktorý masakruje ľudí a jazdí pri tom na Bambim? Približne takto môžu vyzerať myšlienkové pochody v štúdiu Jagged Edge Productions, ktoré pripravuje nový hororový multivesmír. Diváci sa v ňom môžu tešiť na temnú verziu rozprávkových postavičiek od Disney a producenti majú veľké plány. V novom, tzv. Poohniverse sa objavia Macko Pu, Pinnochio, Snehulienka, Bambi, Peter Pan a mnoho ďalších. Dokonca uvidíme aj vraždiacu Malú morskú vílu, informuje Variety.

Nový svet zabijakov

Producenti za to vďačia končiacim právam, ktoré na rozprávkové postavičky už nevlastní spoločnosť Disney. Stali sa z nich verejné značky a vo svojich dielach ich teda môže použiť, kto chce.

Producenti z Jagged Edge síce presne nedefinovali, ako bude ich nové univerzum vyzerať, naznačujú však, že v nich uvidíme skutočne všetko. Či už rozprávkové postavičky, ktoré spájajú sily a vraždia náhodné skupinky ľudí, tak aj súboje medzi sebou navzájom. Tvorcovia približujú, že v skupine monštier totiž nebude vládnuť žiadna veľká harmónia a dočkáme sa aj vzájomného a poriadne krvavého merania síl.

Ako hororoví fanúšikovia sme vždy túžili vidieť ikonické postavy v štýle Avengerov. Boli by tu Freddy Krueger, Jason, Halloween, Vreskot, jednoducho všetko. Je jasné, že niečo podobné sa nikdy nestane, ale môžeme tomu napomôcť naším vlastným spôsobom. Máme prístup ku všetkým konceptom postavičiek. Dali sme ich do samostatnej bubliny a môžeme si s ňou robiť, čo chceme a to je veľmi vzrušujúce, hovorí Rhys Jake-Waterfield, režisér hororu Macko Puf: Krv a med a jeho pokračovania.

Práve obrovský úspech hororového macka Pu vo veľkom povzbudil autorov k ďalším veľkým plánom. Minuloročný horor s rozpočtom iba 50-tisíc dolárov v kinách zarobil cez 5 miliónov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -