Televízny moment roka. Najobľúbenejšia postava Teórie veľkého tresku sa vráti

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Známe postavy v seriáli Mladý Sheldon

Aktualizácia 07.mája: Seriál Mladý Sheldon sa po 8 rokoch pôsobenia na televíznych obrazovkách blíži do svojho finále. Už dlhší čas vieme, že sa v ňom vrátia obľúbené postavy z pôvodného seriálu. Teraz, keď je záver už takmer na spadnutie, prináša domovská stanica CBS nové zábery, aby ešte viac navnadila fanúšikov.

Ukazujú sa na nich Jim Parson ako Sheldon Cooper a Mayim Bialik ako Amy Farrah Fowler. Dvojica sa pri tom objavila naposledy vo finále Teórie veľkého tresku v máji 2019. Na jednej fotografii vidíme Sheldona ako zatvára svoj notebook a takto dáva symbolický záver svojim memoárom. Zrejme bude následne prestrih ho prítomnosti, na samotné odhalenie si však musíme ešte týždeň počkať. Finále Mladého Sheldona sa totiž odvysiela budúci štvrtok, 16. mája.

Pôvodný článok

Seriál Mladý Sheldon hlási veľký návrat postáv z pôvodného seriálu. Ako informovalo Entertaiment Weekly, do záverečnej epizódy, ktorú fanúšikovia dostanú v máji sa vráti dvojica dôležitých postáv z Teórie veľkého tresku.

Seriálový prequel sa začal vysielať ešte v roku 2016, keď boli stále vysielané posledné dve série Teórie veľkého tresku. Sleduje jedného zo štvorice ústredných vedcov, Sheldona Coopera, ako detského génia v 80. a 90. rokoch. Mladý Sheldon sa stal ešte obľúbenejším ako pôvodný sitkom, v sezóne 2017 až 2018 išlo o najsledovanejší komediálny seriál na TV obrazovkách.

seriál mladý sheldon
Zdroj: CBS

Hlasy pôvodných postáv sme už v ňom počuli

Zaujímavosťou je, že nápad pochádza od Jima Parsonsa, ktorý bol predstaviteľom dospelej verzie postavy. V jeho detskej podobe ho vystriedal Iain Armitage, Parsons však stále pôsobí ako producent a rozprávač. Objavili sa aj viaceré hlasy predtým zobrazených postáv. Počuť sme mohli aj komentáre od Kaley Cuoco ako Penny, Simona Helberga ako Howarda či Mayim Bialik ako Amy.

Práve Bialik a Parsons sa teraz vrátia ako dospelý Sheldon Cooper a doktorka Amy Farrah Fowlerová. Naposledy sme mohli tieto postavy vidieť v záverečnej epizóde Veľkého tresku v roku 2019, kedy sa dvojica stala nositeľmi Nobelovej ceny za fyziku. Teraz opäť uvidíme aj ich tváre. Nie je však isté, akým spôsobom to bude – môže to byť krátky sen s víziou budúcnosti, skok v čase alebo príjemné uzatvorenie série s návratom do súčasnosti.

teória veľkého tresku amy sheldon
Zdroj: CBS

Amy a Sheldon naspäť už v máji

Všetko sa dozvieme pri poslednej časti Mladého Sheldona. Seriál sa aktuálne vysiela v siedmej sérii, ktorá bude zároveň jeho poslednou. Úplný záver príde k divákom 16. mája.

Diváci však nemusia zúfať, pretože už je na ceste ďalší spin-off. Ten sa bude zameriavať na Sheldonovho brata Georgieho (Montana Jordan) a jeho manželku Mandy (Emily Osment) ako vychovávajú svoju rodinu v Texase. Na stanici CBS bol program potvrdený pre vysielaciu sezónu 2024 až 2025. Ku nám sa dostane prostredníctvom streamovacej služby Max (predtým HBO Max) a tradičných TV staníc.

Čo hovoríte na to, že Mladý Sheldon bude mať vo finále návrat svojho dospelého ja a jeho partnerky Amy? Bude sa vám páčiť takého zakončenie? Ste zvedaví aj na ďalší samostatný seriál? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -