Zásadná zmena: Budúcnosť Harley Quinn je v ohrození. Herečka a vedenie DC sa nedohodli

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude ešte Margot Robbie ako Harley Quinn?

Herečku Margot Robbie sme mohli vidieť ako Harley Quinn v rozšírenom filmovom vesmíre od DC iba niekoľkokrát. Bez ohľadu na to, o ako kvalitnú snímku išlo, vždy bol chválený jej výkon a prevedenie postavy. Toto filmové univerzum však zažíva svoj reštart a producenti vymenili drvivú väčšinu hercov. Preto je iste na mieste otázka, či aj Harley Quinn dostane novú hereckú tvár.

Celkovo si Robbie zahrala v trojici filmov, prvý z nich prišiel ešte v roku 2016. Vtedy sme dostali Suicide Squad od Davida Ayera. Následne mala aj skupinu ženských hrdiniek v snímke Birds of Prey a Jednotka samovrahov sa dočkala novej verzie v roku 2021. Vtedy ju viedol James Gunn, ktorý sa stal novou vedúcou osobou filmovej tvorby DC.

 

Post by @leepacebatman
View on Threads

 

Gunn chce herečku v roli vidieť aj naďalej

Gunn pridal príspevok na sociálnej sieti Threads, v ktorom uvádza, že aktuálne nevidí v roli inú herečku. Napísal toto:

„Nehovoril som s Margot o Harley už nejaký čas. Ale nesmierne rád by som s ňou pracoval znovu, či už na Harley alebo niekom inom. Momentálne nie sú plány, aby hral Harley niekto iný (myslím teda, okrem Toddovho filmu a animovaného seriálu/-ov)“

Dve iné Harley

Toddovým filmom, samozrejme, myslí snímku Joker: Folie à Deux (Joker 2) od Todda Phillipsa, v ktorom sa role ujme Lady Gaga. Animovaných seriálov je niekoľko, trvajúcim je však jeden z dielne HBO, kde hlavnej postave hlas prepožičiava Kaley Cuoco (Penny z Teórie veľkého tresku).

Fanúšikovia by mohli mať nádej, že aj napriek zmene komiksového sveta naďalej uvidíme Margot Robbie ako Harley Quinn. Problém ale nastáva, keď sa pozrieme na samotné vyjadrenia herečky. V nedávnom rozhovore pre Variety hovorila o budúcnosti svojich najväčších postáv. Reč bola aj o jej minuloročnom masívnom hite Barbie, vyjadrila sa však aj k doktorke Quinzel.

harley quinn the suicide squad
Zdroj: Warner Bros.

Rada by predala štafetu, Barbie 2 nepotrebujeme

Sama svoj návrat nevidí tak optimisticky a radšej by postavu prenechala niekomu inému. Povedala:

„Vždy som chcela, aby bola Harley postavou, ktorá by mohla prejsť na ďalšiu herečku. Veľa mužských ikonických postáv je práve takýchto. To je pre ňu mojím snom. Je predsa vtipná a vie ísť rozličnými smermi. Len ju dajte do rúk niekomu inému a možnosti sú nekonečné.“

Zdá sa tak, že aj keď by mal Gunn veľký záujem o rovnakú hereckú tvár v prípade Harley Quinn, herečka to nevidí rovnako. Tá by predala štafetu, pretože chce vidieť iné smerovanie postavy. Ružovo to nevidela ani so svojou bábikou od Mattel. V tomto prípade uviedla, že do filmu Barbie dali všetko a povedali všetko, čo malo byť povedané. Nikdy nechceli mať z toho trilógiu, svet podľa nej nepotrebuje žiadnu Barbie 2.

Mali ste radi Margot Robbie ako Harley Quinn? Myslíte, že s postavou skončila, alebo sa podarí Gunnovi herečku presvedčiť? Privítali by ste jej návrat? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -