Nové fotky z Jokera 2 odhaľujú Lady Gagu ako Harley Quinn

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nové zábery z filmu Joker 2

Režisér Todd Phillips želá fanúšikom Šťastné a veselé! Posledných pár rokov pilne pracuje na pokračovaní hitu Joker z roku 2019, ktorý uspel ako u divákov, tak u kritikov. Za všetko hovorí jedenásť nominácií na Oscary, pričom na výhry premenil dve z nich – Joaquin Phoenix za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe a skladateľka Hildur Guðnadóttir za hudbu. Očakávaného pokračovania Joker 2 (Joker: Folie à Deux) sa dočkáme v roku 2024.

Doslovný preklad titulu Folie à Deux je šialenstvo v dvoch, teda duševná porucha vyskytujúca sa súčasne u dvoch osôb, ktoré sú v úzkom kontakte. To nám jasne napovedá, že sa k Jokerovi pridá Harley Quinn stvárnená oscarovou Lady Gagou (Zrodila sa hviezda). Ako už poznáme z komiksov a iných adaptácií, dvojica sa stretne v Arkhamskom ústave, kde sa bude psychologička Dr. Harleen Quinzel starať o Arthura Flecka.

Joker: Folie à Deux
Zdroj: Instagram / @toddphillips

Filmár Todd Phillips nás na Vianoce obdaril dvomi novými fotkami z filmu, ktoré pochádzajú práve z ústavu Arkham Asylum. Na jednej z nich vidíme namaľovaného Joaquina Phoenixa v prítomnosti civilne odetej Lady Gagy. Na druhej je titulný Joker zatvorený vo svojej cele. V popise nám režisér praje šťastné sviatky a krásny nový rok. Film sa nachádza v postprodukcii a do kín dorazí 3. októbra 2024.

Muzikál namiesto psychologickej drámy?

Výber Lady Gagy do vedľajšej úlohy určite nie je náhodný. Divákov prekvapila správa, že namiesto trileru a psychologickej drámy bude Joker 2 viac muzikálom. Niektoré z muzikálových čísel boli dokonca dôvodom, prečo sa film zdržal v produkcii o trochu dlhšie, než bolo pôvodne plánované. Určite je dôležité spomenúť, že Folie à Deux nebude nijak spojený s Batmanom Roberta Pattinsona ani s pripravovanými DC filmami Jamesa Gunna.

Joker: Folie à Deux
Zdroj: Instagram / @toddphillips

Herecké obsadenie doplní Zazie Beetz ako Sophie Dumond a v zatiaľ nešpecifikovaných úlohách sa ukážu Brendan Gleeson, Catherine KeenerJacob Lofland a Harry Lawtey.

Čo hovoríte na nové zábery z filmu Joker 2? Tiež sa neviete dočkať októbra budúceho roka? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -