Obrovské prekvapenie. Všetky zápasy MS v hokeji si pozriete aj zadarmo

Nenechajte si ujsť

MS v hokeji si Slováci pozrú aj zadarmo

Majstrovstvá sveta v hokeji sa nezadržateľne blížia a už o dva týždne bude verejnosť opäť žiť hokejom. Na divákov tentokrát čaká zásadná zmena. MS v hokeji už nebude vysielať naša verejnoprávna televízia RTVS, ale kanály skupiny JOJ, ktorá na športovú udalosť získala vysielacie práva.

Slováci zmenou vysielateľa o nič neprídu. Práve naopak. Kým RTVS minulý rok odvysielala 34 priamych prenosov, na trojici kanálov JOJ, JOJ Plus a JOJ Šport bude dostupných všetkých 64 zápasov MS. Zápasy slovenskej reprezentácie budú k dispozícii na televízii JOJ, na JOJ Plus diváci nájdu predovšetkým zápasy pražskej skupiny. JOJ Šport, naopak, odvysiela zvyšné zápasy skupiny z Ostravy. Semifinálové priame prenosy i finálny zápas odvysielajú JOJ aj JOJ Šport.

Dobrou správou pre Slovákov je, že všetky prenosy si budú môcť pozrieť zadarmo cez anténu. Kanály JOJ a JOJ Plus už sú touto formou v štandardnom rozlíšení dostupné, skupina JOJ sa však s vysielateľom Towercom dohodla aj na dočasnom zaradení kanálu JOJ Šport.

 

Zadarmo bude aj športová stanica

Ako informuje Živé.sk, športový kanál JOJ bude dostupný počas trvania MS v ľadovom hokeji od 10. do 26. mája. Všetky kanály JOJ bude cez anténu možné sledovať v SD rozlíšení. Zatiaľ nevedno, či prevádzkovateľ digitálneho vysielania cez anténu Towercom divákom sprístupní aj HD kvalite.

Zápasy slovenskej reprezentácie v B skupine MS v ľadovom hokeji: 
10. 5. (piatok) 16:20 SLOVENSKO – Nemecko
nedeľa 12. 5. (nedeľa) 12:20 SLOVENSKO – Kazachstan
13. 5. (pondelok) 16:20 USA – SLOVENSKO
15. 5. (streda) 20:20 SLOVENSKO – Poľsko
18. 5. (sobota) 20:20 Francúzsko – SLOVENSKO
19. 5. (nedeľa) 20:20 SLOVENSKO – Lotyšsko
21. 5. (utorok) 20:20 Švédsko – SLOVENSKO

 

Pripomeňme, že priame prenosy, ako aj záznamy jednotlivých zápasov, budú k divákom dispozícii aj na streamovacej službe JOJ Play.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -