Ľudia zbúrajú kiná. Marvel chce vytiahnuť v ďalších Avengeroch dve legendárne postavy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Veľké mená v Avengers: Secret Wars

Krízu Marvel univerza máme hlásenú z každej strany. Zdá sa však, že štúdio si najväčšie karty stále drží v ruke a chystá sa na poriadnu výhru. Hollywoodsky insideri prinášajú správu, aj cez Heroic Hollywood, že sú v hre veľké mená pre Avengers: Secret Wars. Majú to byť dve milované postavy, ktoré sme nevideli vo filmoch roky.

Vieme, že sa chystajú dva filmy s najmocnejšími hrdinami Zeme. Prvý z nich má niesť podtitul Kang Dynasty, jeho osud je však nejasný. Isté je však, že komiksová udalosť Secret Wars bude adaptovaná do filmu, ktorý by mal prísť v máji 2027. Režisér ešte známy nie je, autorom scenára bude Michael Waldron, ktorý píše príbehy aj pre Lokiho.

Obrovská dvojica v čele multiverzálnych Avengerov

Práve s udalosťami tohto seriálu súvisí nová správa. Účet na sieti X s názvom MyTimeToShineHello uviedol, že sa do hlavnej dejovej linky dostane TVA (Time Variance Authority). Vytvoria tak multiverzálnych Avengerov z rozličných vesmírov.

Tento ťah by nám dal možnosť vidieť viaceré známe milované tváre. Konkrétne správa hovorí o skupine hrdinov, ktorú vedie Hugh Jackman ako Wolverine a Tobey Maguire ako Spider-Man.

Fáza 6 nemôže mať lepšie vyhliadky

Informácia by vôbec nemusela byť nelogickou. Peter Parker z pôvodných filmov od Sama Reimiho sa totiž vrátil minulý rok vo filme Spider-Man: Bez domova. Aj keď sme pôvodne videli ukončenie cesty obľúbeného člena X-Menov vo filme Logan, vieme, že sa vráti budúci rok vo filme Deadpool 3.

Jedna správa by sa možno dala považovať za čistý dohad, Game Rant však upozornil, že informáciu potvrdil už aj známy leaker informácií CanWeGetSomeToast. Spidey a Logan povedú hrdinov pod banerom TVA, no pridal aj ďalšiu bombastickú správu – Tom Holland sa má stať pre MCU novým Vyvoleným. Fáza 6 ako multiverzálna dejová linka sa zrazu zdá tisícnásobne lákavejšou.

Čo hovoríte, že sú tak veľké mená zvažované pre Avengers: Secret Wars? Myslíte si, že Wolverine a Spider-Man s podaní Maguira naozaj povedú multiverzálnych Avengerov? Čo si vôbec myslíte o samotnej myšlienke? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: heroichollywood.com; gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -