Vracia sa Punisher do MCU? Rosario Dawson prišla so zaujímavým oznámením

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Punisher v MCU oznámený?

Návrat televíznych hrdinov zo sveta Marvelu je takmer istý. Prvým mimoriadne dobrým signálom bol návrat Daredevila, ktorý dostane opäť aj vlastný seriál s podtitulom Born Again. Vrátil sa však aj veľký nepriateľ Kingpin. Veľa fanúšikov sa tak pýta, či príde aj Punisher do MCU. Odpoveď teraz mohla poskytnúť herečka Rosario Dawson.

Kým sa sformoval jednotný tím Defenders, predchádzalo mu viacero samostatných projektov. Okrem spomínaného Daredevila to boli Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist. Okrem toho, že na konci vytvorili skupinu pouličných hrdinov, tak ich spájala aj jedna ďalšia vec.

Marvel seriály Netflix
Zdroj: whats-on-netflix.com

Dawson ako spojidlo Defenders seriálov

Bola to postava Claire Temple, ktorá sa objavila vo všetkých spomínaných sériách. Tú si zahrala práve Dawson. Bola akousi verziou postavy, ktorú zo stránok komiksov poznáme ako Night Nurse.

Nebola však v jednom projekte – tým bol Punisher. Pôvodne sa postava Franka Castla objavila v druhej sérii Daredevila. Zahral si ho herec Jon Bernthal. Ikonický násilný hrdina (či antihrdina) sa stal tak obľúbeným, že dostal aj vlastný spin-off. Ten bežal na Netflixe po dve série. Teraz bol tento seriál prenesený, ako zvyšok Defenderov, na Disney+.

Zdroj: themarysue.com

Uvidíme ho znovu?

To by mohlo byť jedno zo znamení, že ho chce štúdio navrátiť do oficiálneho filmového sveta. A teraz nádeje maximálne stúpli po víkendovom vyjadrení herečky. Vystúpila na udalosti s názvom Chicago Comic & Entertainment Expo (C2E2). Sama povedala, že sa len nedávno dozvedela, že „Punisher sa deje znovu“.

So smiechom dodala, že to je jediný seriál, kde sa neobjavila a to by rada napravila. V tejto fáze je náročné povedať, akým spôsobom by sa mohla postava vrátiť a či by to bolo v samostatnom projekte. Najlepším spôsobom by bolo opäť cez seriál Daredevil: Born Again.

punisher
Zdroj: nerd-feed.com

Najlepšia možnosť by bola v Daredevil: Born Again

Matt Murdock v podaní Charlieho Coxa sa objavil už vo filme Spider-Man: Bez domova. Jeho komiksovo presný kostým uvidíme aj v o pár dní debutujúcom seriáli She-Hulk: Neuveriteľná právnička. Nakoľko vieme, že je istý návrat aj Kingpina v podaní Vincenta D’Onofria, vôbec nie je vylúčené, že by sa aj Punisher stal opäť súčasťou MCU.

Dve série z Marvel Television ukázali skvelý náhľad na postavu presne tak, ako si fanúšikovia mohli priať. Ukázali, ako sa z Franka Castla všetkými okolnosťami a mimoriadne krvavou cestou stal (často samozvaný) pomstiteľ. Jeho smerovanie je ale aj plné emócií.

Matt Murdock a Kingpin MCU seriál Echo
Zdroj: theringer.com

Do 18 epizód by sa zmestili obaja

Uvidíme, či túto správu Marvel potvrdí na udalosti D23. Nakoľko má však mať Born Again18 epizód, sme si istí, že by tam bolo dostatok priestoru pre Rosario Dawson ako Claire Temple a aj pre Jona Bernthala ako Punishera. Lebo určite si nevieme predstaviť, že by ho mal hrať niekto iný.

Chceli by ste aj vy, aby sa Punisher vrátil do MCU? Myslíte si, že to bude v seriáli Daredevil: Born again? Mal by si rolu zopakovať Bernthal? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -