Zrejme je už známe, ako bude vyzerať MODOK vo filme Ant-Man 3. Ako reagujú fanúšikovia?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ako bude vyzerať MODOK v Ant-Man 3?

Nie dlhý čas po tom, ako sme sa dozvedeli, že bude súčasťou filmu, sme sa mohli dozvedieť, ako bude MODOK vyzerať vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Detaily o filme zatiaľ nevieme, ale to, že Paul Rudd a Evangeliny Lily narazia v Kvantovej ríši aj na túto bytosť, sú jasné.

Okrem dvoch titulných postáv aj zo samotného názvu filmu očakávame aj návrat Michaela Douglasa a Michelle Pfeiffer. Budú Hankom Pymom a jeho manželkou Janet. „Rodinu“ nositeľov kostýmu však vo svojom MCU debute doplní aj Kathryn Newton. Tá si zahrá dcéru Scotta Langa menom Cassie. Teda, jej verziu, ktorá dospela po Thanosovom lusknutí.

kathryn newton ant-man
Zdroj: thedirect.com

Veľký záporák pre ďalšiu fázu

Spomínajúc toho veľkého záporáka predošlej fázy, tu sa objaví nový veľký súper pre Multiverse ságu. Ním bude Kang Dobyvateľ, ktorého rolu si po seriáli Loki zopakuje Jonathan Majors. Medzi hercov je potvrdený aj Bill Murray, zatiaľ ešte v neznámej úlohe.

MODOK býva v komiksoch zobrazený ako brilantný vedec George Tarleton. Ten pracuje so spoločnosťou AIM (ktorá je aj v komiksoch zdrojom viacerých záporákov). Pri operáciách s kozmickou kockou a nevydareným experimentom sa stane novou entitou. Mechanized Organism Designed Only for Killing preberie kontrolu nad celou organizáciou a robí to, čo má v skratke mena – zabíja.

Quantumania
Zdroj: screenrant.com

Pre film bude zmenený príbeh

Pre film Ant-Man and the Wasp: Quantumania by mal byť jeho pôvod zmenený. To by mohlo korešpondovať aj s hercom, ktorý ho má stvárniť. Ním by mal byť podľa (ešte nepotvrdených) informácií šíriacich sa internetom Corey Stoll. Presne ten, ktorý bol v prvom Ant-Manovi zápornou postavou – Yellowjacketom.

Mohol by hrať tú istú postavu a mohlo by sa ukázať, ako na neho pôsobili častice v Kvantovej ríši. Jeho sťahovanie do nej nevyzeralo pekne a to by mu mohlo značne zmeniť fyzickú podobu. Dlhodobé pôsobenie častíc mohlo pomaly prispievať k jeho zošaleniu alebo práve naopak, mohol vďaka dlhému pobytu v realite nabrať nové schopnosti a zvýšiť si rozumový rozsah.

corey-stoll-modok
Zdroj: knightedgemedia.com

Nový dizajn z Comic-Conu

To by mohol dokazovať aj nový dizajn, ktorý bude MODOK vo filme Ant-Man 3 údajne mať. Priniesol ho umelec Pranesh Kumar na svojom Instagrame. Viacerí ho považovali za fan-art, umelec však uviedol, že túto verziu nakreslil podľa záberov, ktoré boli zverejnené na Comic-Cone v San Diegu.

Na tejto udalosti boli vybraným ľuďom premietané prvé ukážky. Ukazovali práve aj túto bytosť, ktorá má značne pozmenený vzhľad. Veľkú hlavu nahrádza plne robotická helma s červenými svietiacimi očami. Ruky a nohy sa značne zmenšili, čo by mohol byť len ďalší dôkaz manipulácie s časticami na menenie veľkosti.

Konečný dizajn alebo sa môže meniť?

Fanúšikovia neprijímajú tento vzhľad práve najpozitívnejšie a stáva sa terčom vtipov. Prirovnávajú ho k figúrke Bionicle či nepodarenému nepriateľovi Transformerov. Ale pozrime sa na to takto – niečo podobné sa stalo aj pri Sonicovi a štúdio to bralo ako signál pre zmenu. Zábery premietané na Comic-Cone sú ešte bez dodatočných efektov, tak sa môžu viaceré pre finálny film zmeniť.

Ale je aj pokojne možné, že toto je finálny dizajn, ktorý bude mať MODOK v Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Predsa by korešpondoval so spomínanými zmenami, ktoré budú oproti komiksovej predlohe. Samotný tretí diel má však premiéru až 17. februára 2023, dovtedy sa ešte môžeme dozvedieť aktuálnejšie informácie.

Ako hodnotíte tento dizajn vy? Sedí podľa vás tento vzhľad s tým, že má mať postava zmenený pôvod pre film Ant-Man 3? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -