Kang nebude jediným. Po dohadoch bol pre film Ant-Man 3 potvrdený M.O.D.O.K.

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vo filme Ant-Man 3 bude skutočne MODOK

Fanúšikovia Marvel filmov majú momentálne plné hlavy nadchádzajúcich projektov (hlavne onedlho vydaného Spider-Mana). Avšak štúdio si pripravuje cestu aj pre snímky a postavy, ktoré uvidíme až o dlhší čas. A tak nám opäť aktuálne potvrdili skorší dohad. Vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania bude skutočne aj MODOK!

Scott Lang (Paul Rudd) a Hope van Dyme (Evangeline Lilly) sa budú musieť opäť spojiť a ako názov napovedá, podniknúť cestu do kvantovej reality. Pre film bol potvrdený aj Bill Murray, keď to po skoršom dohade potvrdil on sám. Zároveň však povedal, že nepôjde o žiadnu rolu pre celé MCU, ale o jednorazovú.

Ant-Man 3 Quantum Realm
Zdroj: comicbox.eu

Okrem Kanga aj iný hráč

Naprieč celým univerzom tu bude ale iný silný hráč. Ním je Kang Dobyvateľ, ktorý nám bol predstavený vo finále seriálu Loki. Oproti Disney+ sérii ale uvidíme jeho inú verziu, mocnejšiu, krutejšiu a viac vernú komiksom. To nám potvrdila aj fotografia z nakrúcania.

Jonathan Majors to teda poriadne zavarí hrdinom v Quantumanii. Avšak Kang nebude jediným záporákom. Objaví sa totiž aj MODOK, o ktorom boli tiež skoršie dohady. Podľa nich by sa mal objaviť v MCU svete už skôr a zahrať by si ho mal Jim Carrey. Či sa niečo z toho potvrdí je otázkou času, už je však isté, že záporáka uvidíme v treťom Ant-Manovi!

Ant-Man 3 Kang
Zdroj: pioneerscoop.com

Vedec s nevydareným experimentom

Postava začala vedcom menom George Tarleton. Ten pracoval v spoločnosti Advanced Idea Mechanics (AIM), ktorá ovplyvňovala v Marvel svete dosť udalostí a vzišlo z nej niekoľko záporákov. Preto by sme očakávali aj jej predstavenie.

Nevydarený experiment však z mimoriadne nadaného vedca spravil úplne iný organizmus. M.O.D.O.K. je skratkou pre Mechanized Organism Designed Only for Killing a to je práve hlavným cieľom tejto postavy. Na to využíva svoj geniálny intelekt a psionické sily, ktoré experimentom získal. Okrem toho mu to však značne zmenilo vzhľad – preto sa táto postava vyznačuje obrovskou hlavou.

tarleton modok
Zdroj: youtube.com

Dve možné cesty pre Kanga a MODOK-a

Zatiaľ zostáva iba špekulovať, akú úlohu bude mať MODOK vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania. V komiksoch sa totiž stretáva práve s Kangom, ale dvomi rozličnými spôsobmi. Nakoľko ide o dve veľmi inteligentné postavy, často zvádzajú súboje. Mohli by sme teda vidieť súboj intelektov a to, ako by išli jeden druhému do cesty.

Núka sa aj alternatíva, v ktorej by mohol byť pre Kanga prínosom. Mohol by MODOK-a využiť na to, aby lovil svojich Variantov a jedného po druhom ich ničil. Takto by sa Dobyvateľ stal svojou jedinou najsilnejšou verziou a lietajúca hlava by robila to, pre čo je stvorená – zabíjanie.

hulu modok
Zdroj: tvline.com

MODOK „prežil“ viaceré scenáre

Uvidíme, ktorú verziu sa nakoniec rozhodnú použiť a ako bude postava uvedená (či to bude naozaj až v Quantumanii). V každom prípade sme radi, že bude riadne predstavený v rámci MCU. S postavou už existuje animovaný seriál na Hulu, ktorý vytvára (a dabuje) Patton Oswalt, avšak tento nie je práve v rámci hlavného filmového Marvel univerza.

Zaujímavé pritom je, že MODOK sa nachádzal už v prvotnej verzii scenára. Tú nenapísal nikto iný ako hlavná hviezda filmu, Paul Rudd. Aj keď odvtedy prešiel viacerými zmenami a momentálne ho tvorí Jeff Loveness, zrejme bol v ňom mechanický organizmus natoľko dôležitý, že ho ponechali.

Čo hovoríte na správu, že vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania bude skutočne MODOK? Ste zvedaví na ďalšieho záporáka? Akú úlohu si myslíte, že zohrá? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -