Najpochmúrnejšia família spolu na dovolenke? Rodina Addamsovcov 2 dostáva trailer a ukazuje, ako to vyzerá

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Rodina Addamsovcov 2 dostáva trailer

MGM nám ukazuje, že aj Rodina Addamsovcov 2 bude poriadna sranda, ako dokazuje prvý trailer. Prvá časť, ktorá prišla pred Halloweenom v roku 2019, mala veľký úspech, pretože sa známa pochmúrna família vrátila v animovanej podobe s hlasmi veľkých hviezd. Preto bolo skoro okamžite oznámené pokračovanie. V roku 2020 priniesli iba zopár plagátov, teraz prinášajú plnohodnotnú ukážku.

Vidíme, ako sa Gomez, Morticia, Pugsley, Wednesday, ich strýko Fester a zvyšok klanu vydajú na spoločnú dovolenku. V podobe cestovania po Amerike. To bude rozhodne road trip, na ktorý sa nedá zabudnúť. Samozrejme nebude chýbať ani sluha Lurch (či už ako nosič batožiny alebo mobilný čln) a vidíme aj bratranca IT-a ako predvádza poriadne kúsky na vodnom skútri.

Rodinné tradície slabnú, spraví to dovolenka

Gomez a Morticia si totiž uvedomia, že ich deti vyrastajú. Nemajú taký záujem o rodinné tradície. Aj keď to je len taká banalita ako klasické večerné „rodinné prežúvanie“ (odteraz by sme mali tak všetci volať večeru). Hlava rodiny sa teda rozhodne konať rýchlo. Vytiahne ich staré campingové vozidlo (to najmonštruóznejšie) a vydajú sa spolu na cestu po tradičných pamiatkach a výhliadkach Ameriky.

Pre pokračovanie sa vráti väčšina hlasov z prvého dielu. V dabingových miestnostiach sa tak opäť stretnú Oscar IsaacCharlize TheronChloë Grace MoretzNick KrollBette Midler, a Snoop Dogg ako členovia rodiny. Hlas Pugsleyho sa vymení, toho si berie na starosť Javon “Wanna” Walton. Ako nový sa k nim pridá aj Bill Hader.

rodina addamsovcov 2
Zdroj: imdb.com

Toto nie je tradičný road trip cez Ameriku

Oficiálna synopsa filmu znie takto:

„Každého obľúbená strašidelná rodina je späť v animovanom komediálnom pokračovaní, Rodina Addamsovcov 2. V novom filme vidíme, ako Morticiu a Gomeza trápi ako ich deti vyrastajú, nezúčastňujú sa rodinných večerí a radšej sa venujú „času pre… škrekot“. Aby obnovili svoje puto, naložia Wednesday, Pugsleyho, strýka Festera a zvyšok bandy do ich hrozivého campingového auta a vyrazia na cestu na mizernú rodinnú dovolenku. Ich dobrodružstvo skrz Ameriku ich zoberie mimo ich základov, na stretnutia s novými ľuďmi a aj stretnutie s ich ikonickým bratrancom. Čo by sa tak mohlo pokaziť?“

Animovaná Rodina Addamsovcov príde do kín rovno 1. októbra, takže ide o perfektný spôsob ako začať tento seriózne desivý, prestrašný mesiac. Tieto postavičky, ktoré sú tu s nami už od roku 1938 (v komiksovej podobe) a od roku 1964 (v známom seriáli), sú na to tou najlepšou voľbou.

Ako sa vám páči animovaná Rodina Addamsov 2 zatiaľ, podľa toho, čo ukázal trailer? Tešíte sa na spoločnú dovolenku tejto strašidelnej famílie? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -