Ben Affleck nevešia kostým na klinec. Ako Batman sa ukáže aj v ďalšom DCEU filme!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ben Affleck bude vo filme Aquaman 2

Nevieme, kedy sa Bruce Wayne naposledy objaví v DCEU. Jeho aktuálny predstaviteľ by ho mal údajne prestať hrať vo filme The Flash, správy sa však značne rôznia. Jedno je teraz ale isté – Ben Affleck sa vráti aj vo filme Aquaman 2.

Zverejnil to predstaviteľ hlavnej úlohy, Jason Momoa. Na svojom Instagrame zverejnil fotku z nakrúcania, na ktorej je práve s týmto hercom. Uviedol k nej popis „ZJEDNOTENÝ bruce a arthur. milujem ťa chýbal si Ben. WB sa zase venuje nevybaveným veciam. Všetky skvelé veci prichádzajú – AQUAMAN 2 všetky moje aloha j“.

Stratená ríša Atlanťanov

Affleck debutoval ako Batman vo filme Batman v. Superman: Úsvit spravodlivosti. Ten priniesol Zack Snyder, ktorého Justice League sa podarilo po naliehaniach fanúšikov dostať minulý rok na streamovacie služby. Samozrejme, Battfleck v Lige chýbať nemohol tiež.

Aquaman a Stratené kráľovstvo sa má, ako už názov, napovedá, sústrediť na stratenú časť Atlanťanov. Ich ríša sa potopila do mora a z nich sa postupne stali morskí ľudia. Avšak niektoré časti môžu skrývať neodhalené tajomstvá. Réžiu si opäť berie na starosť James Wan, rovnako ako prvú časť. O scenár sa postaral samotný Momoa, avšak za asistencie Davida Leslie Johnsona-McGoldricka (ktorý teraz prináša aj prequel k Sirote).

ben affleck aquaman
Zdroj: geekosity.com

Ako do nej bude zapadať Batman?

Okrem herca v hlavnej úlohe sa vracia Dolph Lundgren ako Kráľ Nereus či Patrick Wilson ako Ocean Master. Rolu Tima Curryho, otca hlavného hrdinu, si zopakuje Temuera Morrison. Návrat sa očakáva záporáka Black Mantu, ktorého hrá Yahya Abdul-Mateen II. Medzi hereckým obsadeným sa stále nachádza aj Amber Heard. Jej scény boli skresané, niektoré zdroje však hovoria aj o úplnom vymazaní z filmu.

Novú rolu tu dostáva Pilou Asbæk, ktorého poznáme z Hry o tróny. Ešte sa nevie, akú postavu stvárni. Nie je ešte známe, akú úlohu zohrá Ben Affleck vo filme Aquaman 2 ako Bruce Wayne, či pôjde len o menšie cameo alebo niečo dôležitejšie. Dozvieme sa 17. marca 2023, kedy je stanovená premiéra.

Čo hovoríte na správu, že Batman bude aj vo filme Aquaman 2? Využíva Affleck posledné šance alebo ho podľa vás bude hrať aj naďalej? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -