„Marilyn Monroe existuje iba na plátne“ hovorí Ana de Armas ako hviezda s ťažkým osudom v novej ukážke

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na film Blonde

Netflix zverejnil nový oficiálny trailer na drámu Blonde. Ako ťažkými osudmi skúšaná hviezda Marilyn Monroe v ňom vystúpi Ana de Armas. Vo filme Andrewa Dominika naozaj perfektne stvárňuje ženu, ktorej sláva bola skôr prekliatím a ďalšou náročnou skúškou. Skvele pritom kombinuje jej reálne životné skúsenosti s malou dávkou fikcie.

Prináša nám príbeh Normy Jeane Baker, od jej detstva týraním poznačeného dieťaťa slobodnej matky až po najviac vyhľadávanú celebritu sveta. Ako však hovorí autor snímky aj nová ukážka – videl ju každý, všetci ju však prehliadali.

Nechcené dievča sa stalo najchcenejšou ženou

Popísal to ako tragédiu, keď sa nechcené dievča stalo najchcenejšou ženou. „Ako ísť v aute bez bŕzd.“ Povedal, že pre ňu muselo byť neskutočne náročné vyrovnávať sa s túžbou, ktorú voči nej mali. Tú tu bude vyobrazovať v podobe troch mužov, ktorí najviac ovplyvnili jej život.

Bobby Cannavale si tu zahrá ako baseballová legenda Joe DiMaggio, ktorý bol jej prvým priznaným milencom. Adrien Brody bude vystupovať ako spisovateľ a autor drám Arthur Miller a nemôže chýbať ani „Mr.President“. Vtedajšiu hlavu štátu, Johna F. Kennedyho, s ktorým mala nemálo afér, si zahrá Caspar Phillipson.

marilyn monroe miller
Zdroj: gossipify.com

Traja dôležití muži jej života

Okrem týchto hercov sa objavia Julianne Nicholson, Xavier Samuel a Evan Williams. Rovnako ako predošlý Dominikov film, Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom, aj tento produkuje Brad Pitt. Spolu sa vyjadrili, že ich dráma je aj kritikou mužských „titánov“, ktorí si podľa seba mohli dovoliť čokoľvek.

Predsa len, toto sú aj myšlienky Joyce Carol Oates, autorky knižnej predlohy. Povedala, že to odkazuje na spôsob, akým sa v tej dobe (a bohužiaľ často aj dnes) muži správali k svojim manželkám. Keď si snímku pozrela na Filmovom festivale v Benátkach, dojal ju k slzám. Na svojom Twitteri zverejnila, že ide o najviac „brilantnú, šokujúcu a znepokojivú interpretáciu, ktorá si ani nemyslela, že je možná“.

ana de armas marilyn monroe
Zdroj: vanityfair.com

„Marilyn Monroe existuje iba na plátne“

Nový trailer na Blonde nám hovorí ústami Any de Armas, že Marilyn existuje iba na plátne. Tu sa stále predovšetkým identifikuje ako Norma a Monroe je iba jedna z úloh, ktorú musí neustále hrať. Mužov jej života, ikonickú scénu so zdvíhajúcou sa sukňou aj životné boje uvidíme na Netflixe28. septembra.

Zaujala nová ukážka na film Blonde aj vás ešte viac? Čo hovoríte na takéto tragické zobrazenie života Marilyn Monroe a na Anu de Armas v jej podobe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -